اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
15 خرداد 1399 15 خرداد 1399
14:13 14:13

دعوت رییس مجلس پاکستان از قالیباف

رییس مجلس ملی پاکستان در پیامی از ریاست مجلس شورای اسلامی برای سفر به این کشور در راس هیات پارلمانی دعوت کرد.

رییس مجلس پاکستان از قالیباف برای سفر به اسلام‌آباد دعوت کرد

به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، رییس مجلس ملی پاکستان در پیامی انتخاب محمدباقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت و از وی برای سفر به این کشور در راس هیات پارلمانی دعوت کرد.

به گزارش روز پنجشنبه اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، «اسد قیصر» با صدور پیامی با تبریک به قالیباف، ابراز امیدواری کرد که در پرتو هدایت و مدیریت وی، روابط دو کشور هرچه بیشتر تقویت شود.

در متن پیام رییس مجلس ملی پاکستان خطاب به قالیباف آمده است: «بسیار مایه خوشوقتی اینجانب است که صمیمانه‌ترین تبریک را برای انتخاب آن جناب به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران ابراز نمایم. انتخاب جنابعالی به این سمت عالی نه تنها دستاورد مهمی برای پارلمان ایران، بلکه بیانگر اعتماد و اطمینان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هدایت و مدیریت جنابعالی است.

قیصر با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی پاکستان و جمهوری اسلامی ایران از روابط بسیار عالی برادرانه مبتنی بر وابستگی‌های دینی و فرهنگی، ارتباط نزدیک بین مردمان دو کشور و پیوندهای تمدنی و تاریخی برخوردارند، تصریح کرد: هر ۲ کشور همکاری نزدیکی با یکدیگر در انواع مجامع چندجانبه پارلمانی دارند و دارای اشتراک نظر در موضوعاتی متنوع هستند. ما همچنین از رهبری ایران به پاس حمایت همیشگی از مساله کشمیر قدردانی می‌کنیم.

وی در پایان یادآور شد: اطمینان دارم که در پرتو هدایت و مدیریت جنابعالی، روابط ۲ کشور همچنان هرچه بیشتر تقویت خواهد شد. اینجانب چشم‌انتظار همکاری نزدیک با جنابعالی به منظور تحقق این مهم هستم. با اغتنام فرصت، از جانب مجمع ملی جمهوری اسلامی پاکستان، تمایل دارم از جنابعالی در راس هیاتی پارلمانی به منظور سفر به پاکستان به محض عادی شدن شرایط شیوع بیماری ویروس کرونا، دعوت به عمل آورم.

اخبار مرتبط

icon news

پیام تسلیت قالیباف در پی حمله تروریستی در پاکستان

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله...

در دفاع از تاسیس فراکسیون سیر و عدس در مجلس!

اما آیا تاسیس فراکسیون عدس و سیر در مجلس بد است و آیا باید جلوی این اقدام را گرفت؟ وا...

پیشنهاد قالیباف برای رفع آلودگی هوای تهران

رئیس قوه مقننه کشورمان درخصوص مشکلات آلودگی هوای تهران گفت: با برنامه ریزی مشخص و مدو...

قالیباف : تصمیم مسئولان باعث شده است برخی پشت بام اجاره کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی به ادعای اجاره پشت بام واکنش نشان داد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news