اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
17 خرداد 1399 17 خرداد 1399
22:43 22:43

فیلم جدید اصغر فرهادی مجوز ساخت گرفت

شورای صدور پروانه ساخت برای  فیلم سینمایی «قهرمان» اثر اصغر فرهادی مجوز ساخت صادر کرد.

مجوز ساخت فیلم جدید اصغر فرهادی صادر شد

به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، فیلم سینمایی «قهرمان» اثر اصغر فرهادی که چندی وقتی است، خبر ساختش به گوش می‌رسد، مجوز ساخت گرفت. این فیلم تازه‌ترین فیلم فرهادی است که در ایران ساخته می‌شود.

فرهادی پیش از این فیلم «همه می‌دانند» را با بازی دو بازیگر اسکاری در اسپانیا ساخته بود. آخرین ساخته او در این «فروشنده» است که برنده جایزه اسکار شد.

در این باره بیشتر بخوانید: «قهرمان»؛ نام فیلم جدید اصغر فرهادی

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در آخرین جلسه شورای ساخت که ساعاتی پیش برگزار شد با فیلم نامه های «بدون همه‌ چیز» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی و نویسندگی محسن قرایی، «بیرو» به تهیه کنندگی مجید برزگر و کارگردانی و نویسندگی مرتضی علی عباس میرزایی، «بازی دراز» به تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین وکارگردانی و نویسندگی یاسمین نصرتی، «قهرمان» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی اصغر فرهادی، «شیشلیک» به تهیه کنندگی محمدرضا منصوری، کارگردانی محمد حسین مهدویان و نویسندگی امیر مهدی ژوله، «تولدت مبارک» به تهیه کنندگی و نویسندگی کامشاد کوشان و کارگردانی حسن قلی زاده، «شب داخلی دیوار» به تهیه کنندگی علی جلیلوند و کارگردانی و نویسندگی وحید جلیلوند، «بعد از اتفاق» به تهیه کنندگی شهاب حسینی و کارگردانی و نویسندگی پوریا حیدری اوره موافقت شد.

همچنین در این جلسه با مجوز تهیه کنندگی کامشاد کوشان، علی رویین تن، محمدرضا منصوری، جلیل اکبری صحت و احسان ظلی پور برای سینما و تینا پاکروان و شهاب حسینی که پیش از این مجوز تهیه‌کنندگی سینما را داشتند برای سریال نمایش خانگی موافقت شد.

لازم به ذکر است بر اساس نظام نامه تهیه کنندگی سازمان سینمایی، تهیه کنندگانی که بیش از ۴۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را کسب کنند، مجاز به تهیه کنندگی فیلم های مستند و کوتاه هستند، بیش از ۵۰ امتیاز مجاز به تهیه کنندگی فیلم های داستانی بلند و بیش از ۶۰ امتیاز مجاز به تهیه کنندگی فیلم سینمایی و سریال هستند.

اخبار مرتبط

icon news

چگونگی تولید فیلم «جدایی نادر از سیمین»

وحید صداقت کارگردان فیلم مستند «صحنه هایی از یک جدایی» که پیرامون پشت صحنه فیلم سینما...

بازگشت اصغر فرهادی به ایران با فیلم قهرمان

اصغر فرهادی کارگردان بین المللی سینمای ایران در تازه ترین فعالیت فیلمسازی خود قصد دار...

اولین همکاری محسن تنابنده با اصغر فرهادی در فیلم «قهرمان»

بازیگران نقش‌های اصلی فیلم قهرمان اصغر فرهادی اعلام شدند.

«جدایی» اصغر فرهادی آنلاین در استرالیا اکران می‌شود

چهل فیلم محبوب تاریخ جشنواره فیلم سیدنی که شامل فیلم «جدایی» فرهادی هم می‌شود به صورت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news