اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
18 خرداد 1399 18 خرداد 1399
09:20 09:20

قتل زن 55 ساله توسط شوهر با شوخی بی‌جا!

سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از یک مورد قتل زن 55 ساله در روستای «ترکه علیا» شهرستان جوانرود خبر داد.

قتل زن 55ساله توسط شوهر/ اسلحه را به شوخی به سمت او نشانه رفتم

به گزارش سلام نو، ایران نوشت:مرد کرمانشاهی که همسرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده در بازجویی‌ها مدعی شد به قصد شوخی همسرش را هدف گرفته بود.

این حادثه هفته گذشته در یکی از روستاهای شهرستان جوانرود استان کرمانشاه رخ داد و زنی ۵۵ ساله با شلیک گلوله از سلاح بادی به قتل رسید.

سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در تشریح این خبر گفت: پس از اعلام پاسگاه انتظامی پلنگانه مبنی بر وقوع یک قتل در روستای «ترکه علیا» شهرستان جوانرود، کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران کلانتری ۱۱ رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. مأموران پس از حضور در بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود و در تحقیقات صورت گرفته دریافتند زن ۵۵ ساله به دست همسر ۶۰ ساله خود هدف اصابت گلوله قرار گرفته است.

آمویی تصریح کرد: د ر گام بعدی مأموران با حضور در محل سکونت این زوج علاوه بر دستگیری عامل تیراندازی، یک قبضه سلاح بادی که بوسیله آن تیراندازی شده کشف کردند. فرد دستگیر شده همان ابتدا به جرم خود مبنی بر تیراندازی اعتراف و عنوان کرد به قصد شوخی با همسرش و به گمان اینکه اسلحه خالی است آن را به سوی زن نشانه گرفته و شلیک کرده است، اما شوخی بی‌جای این مرد باعث مرگ همسرش شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه انجام چنین اعمالی گاهی عواقب جبران‌ناپذیری به همراه دارد، گفت: حتی با تصور اینکه اسلحه خالی است نیز نباید شوخی کرد، چرا که ممکن است اتفاق جبران‌ناپذیری مانند این حادثه رخ دهد.

اخبار مرتبط

icon news

قتل مرد جوان با کارد آشپزخانه توسط زنش!

 سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، از قتل مرد جوان داخل ...

نزاع مرگبار در یک مراسم عروسی/نوجوان ۱۷ساله به قتل رسید

جشن عروسی در یکی از تالارهای مشهد در روزهای کرونایی پایانی هولناکی داشت و به قتل یک ن...

جنایت هولناک در شیراز/ کودک 8 ساله به جرم قتل دستگیر شد!

سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، از قتل نوجوان 12 ساله به...

قتل عمه جوان در نازی آباد تهران/ قاتل:عاشق عمه‌ام بودم!

عصر جمعه مأموران کلانتری ۱۳۰ نازی آباد، از مرگ زن جوان و تنها در نازی آباد تهران مطلع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news