اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
18 خرداد 1399 18 خرداد 1399
13:05 13:05

جزئیات آدم ربایی 2 ساعته در خراسان جنوبی

سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی، از دستگیری ۶ آدم ربا در بیرجند خبر داد و گفت: فرد 24 ساله 2 ساعت دزدیده شد.

دستگیری ۶ آدم ربا در  آزادسازی گروگان ۲۴ ساله

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از دستگیری ۶ آدم ربا و آزادسازی گروگان ۲۴ ساله در کمتر از ۲ ساعت طی عملیات غافلگیرانه پلیس خبر داد.

به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: سحرگاه دیروز تعدادی از افراد با مراجعه به منزل فردی در شهرستان"سرایان" وی را با تهدید ربوده و به نقطه نامعلومی منتقل کردند که بلافاصله با اطلاع موضوع به پلیس، تیم های ویژه رهایی گروگان موضوع را به صورت ویژه پیگیری کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: بررسی های مأموران پلیس حاکی از این بود که آدم ربایان به طرف شهرستان"بیرجند" حرکت کرده اند که موضوع به تیم های گشت کنترلی ۱۱۰ اعلام شد و مبادی ورودی و خروجی شهرها کنترل شد.

سردار شجاع با بیان اینکه یکی از تیم های گشت نامحسوس مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان جنوبی به ۳ خودروی پژوی متوقف شده در میدان فرودگاه شهرستان "بیرجند" مشکوک شدند، افزود: با پشتیبانی عملیاتی مأموران یگان امداد، بعد از بررسی کمتر از ۲ ساعت از وقوع آدم ربایی، خودروها توقیف و ۶ آدم ربا دستگیر شدند.

به گزارش سایت پلیس، وی تصریح کرد: مأموران گروگان ۲۴ ساله را در یکی از خودروها شناسایی کردند که خودروها و ۶ متهم آدم ربایی توقیف و به پلیس آگاهی منتقل و به مقام قضائی معرفی شدند.

سردار شجاع خاطر نشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس، انگیزه آدم ربایان مباحث مالی مطرح شده که تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

اخبار مرتبط

icon news

دختر عاشق پسر جوان را از فرودگاه مهرآباد دزدید و شکنجه داد + جزئیات

  پسر جوانی با مراجعه به اداره پلیس از دو دختر و یک پسر جوان به اتهام آدم‌ربایی شکایت...

پژو عابر پیاده را زیر گرفت!

سرهنگ رضایی رییس پلیس راه استان خراسان جنوبی، از جان باختن عابر پیاده 75 ساله در تصاد...

آخرین آمار کشته ها در تصادف تریلی با اتوبوس اعلام شد+تصاویر دردناک

علیرضا رضایی رییس پلیس خراسان جنوبی، از برخورد تریلی و اتوبوس صبح امروز در کیلومتر ۷۵...

کشف 20 هزار کیلو مواد مخدر فقط در یک هفته!

ناصر اصلانی، معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: از ۳۰...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news