اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
18 خرداد 1399 18 خرداد 1399
13:46 13:46

قالیباف درگذشت رمضان عبدالله را تسلیت گفت

محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

تسلیت رییس مجلس برای درگذشت رمضان عبدالله

به گزارش سلام نو، به نقل از ایسنا، رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت رمضان عبدالله شلح، دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

در پیام محمدباقر قالیباف آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
إنّا لله و إنّا إلیه راجعون

«إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَهُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّهِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ»

درگذشت مجاهد مخلص و یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های مقاومت اسلامی و انسانی در راه آرمان فلسطین و آزادسازی قدس شریف، جناب آقای دکتر رمضان عبدالله شلح دبیر کل پیشین جنبش جهاد اسلامی فلسطین بی‌شک در دل تمامی دلبستگان به آرمان مقاومت و انبوهی از آزادی‌خواهان و انسان‌دوستان جهان، موجی از اندوه ایجاد کرده است.

ایشان در طول عمر پر برکت خود، لحظه‌ای از مبارزه با غدۀ سرطانی رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی دست برنداشت و بی آنکه اندکی خوف و حزن در دل داشته باشد، بی‌وقفه در راه مبارزۀ موثر با بزرگترین دشمن بشریت از طریق متحد کردن تمامی دلبستگان به آرمان فلسطین کوشید. دکتر رمضان عبدالله همواره یکی از حامیان صدوق جمهوری اسلامی ایران در برابر نقشه‌های شوم مستکبرین عالم بود و بر پیشرفت تمامی حامیان واقعی مردم و آرمان فلسطین همدلانه تاکید داشت و همواره بر مقابلۀ حداکثری با لکۀ ننگ رژیم صهیونیستی تاکید می‌کرد. آنچه مسلم است این است که راه پربرکت و روش عملیاتی مرحوم دکتر رمضان عبدالله و مجاهد مومن، مخلص، مظلوم و پرافتخار فلسطینی شهید والامقام دکتر فتحی شقاقی (رضوان الله تعالی علیه) از این پس نیز با قدرت ادامه خواهد داشت و تمامی مجاهدانی که در جهاد اسلامی تربیت شده‌اند، آرمان فلسطین را با صلابت و چونان اسلاف صالح و مجاهد خود ادامه خواهند داد.

اینجانب درگذشت آن مجاهد فی سبیل الله را به عموم مردم شریف و مقاوم فلسطین، گروه‌های مقاومت اسلامی، مجاهدان جنبش جهاد اسلامی فلسطین به خصوص به جناب آقای زیاد النخاله دبیر کل  جهاد اسلامی و خانوادۀ معزز و مکرم آن مجاهد فقید تسلیت می‌گویم و سربلندی و پیروزی مجاهدان فلسطینی و همرزمان آن مرحوم را صمیمانه از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

و السلام علی عبادی الله الصالحون
محمدباقر قالیباف»

اخبار مرتبط

icon news

برگزاری جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با بررسی اعتبارنامه تاجگردون /تصاویر

جلسه علنی امروز چهارشنبه هجدهم تیر مجلس شورای اسلامی با بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگ...

دو مقام ژاپنی به قالیباف تبریک گفتند

رئیسان مجلس نمایندگان و مجلس مشاوران ژاپن به قالیباف برای انتخاب شدن به عنوان رییس مج...

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر کشور/تصاویر

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه ۳ تیرماه ۱۳۹۹ با حضور محمدباقر قالیباف، رئی...

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با حضور وزرای جهاد کشاورزی و ارتباطات و فناوری اطلاعات/تصاویر

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور وزرای جهاد ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news