اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 23 تیر 1399
26 خرداد 1399 26 خرداد 1399
08:35 08:35

محدودیت‌های کرونا باز می‌گردد؟

دکتر مهدی عاقلتر بیان کرد مردم حساسیت ٣ ماه قبل را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ندارند و مجبور هستیم اگر مردم همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، محدودیت‌هایی را در برگزاری مجالس و بازار داشته باشیم. 
 

مردم حساسیت ٣ ماه قبل را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ندارند/ احتمال بازگشت محدودیت ها

به گزارش سلام نو، به نقل از ایلنا، مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن گفت: متاسفانه مردم حساسیت ٣ ماه قبل را برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ندارند و اکثر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند.

دکتر مهدی عاقلتر در گفت وگو با خبرنگار ایلنا گفت: متاسفانه استان خراسان رضوی مجددا در وضعیت قرمز قرار گرفت و شهرستان بردسکن جز شهرستان های زرد است و اگر مردم رعایت نکنند احتمال دارد این بیماری در بردسکن اوج بگیرد.

وی اظهار داشت: اگرچه با تلاش کادر پزشکی و پرستاری شهرستان و اقدامات بسیار خوب ستاد کرونا در شهرستان امروز در بخش کرونای بیمارستان ولی عصر بردسکن تنها دو نفر بستری هستند ولی نباید این کاهش باعث بی توجه شدن مردم شود که مباحث بهداشتی را رعایت نکنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا که از ششم اسفندماه سال گذشته در شهرستان اولین بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد تاکنون 147 نفر بستری شدند که از این تعداد تست 47 نفر آنها مثبت اعلام شده است.

وی افزود: اگر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند مجبور هستیم  مجددا محدودیت هایی را در برگزاری مجالس و بازار داشته باشیم.

اخبار مرتبط

icon news

یک نماینده مجلس در اثر ابتلا به کرونا درگذشت

محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، از فوت نماینده کبودرآهنگ در اثر ...

قرنطینه وزیر آموزش اسرائیل

زئیو الکین، وزیر آموزش عالی و منابع آبی رژیم صهیونیستی اعلام کرد در پی ابتلای یکی از ...

نماینده شوشتر هم کرونا مثبت شد

سهراب گیلانی نماینده شوشتر و گتوند در مجلس یازدهم  کرونا مثبت شده است.

درخواست رئیس کمیسیون بهداشت برای کاهش فعالیت مجلس

حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اعلام کرد ساعات کاری صحن و کمیسیون‌...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news