اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
26 خرداد 1399 26 خرداد 1399
11:45 11:45
نماینده بندرعباس:

مردم هرمزگان از ترددهای غیرضرور در استان پرهیز کنند

 احمد مرادی نماینده بندرعباس در مجلس با بیان اینکه وضعیت استان هرمزگان از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرمز است گفت: ستاد مرکزی کرونا به وضعیت استان باید توجه جدی کند.

نماینده مردم بندرعباس: مردم حتی‌الامکان از ترددهای غیرضرور در استان هرمزگان پرهیز کنند

ایسنا نوشت: احمد مرادی با اشاره به آخرین وضعیت استان هرمزگان در مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: استان هرمزگان از نظر شیوع ویروس کرونا شرایط خوبی ندارد و اکنون بنا بر اعلام وزارت بهداشت وضعیت در استان قرمز است. نمایندگان استان نامه‌ای را از طرف مجمع نمایندگان به آقای رییس جمهور نوشتند و تقاضای ما توجه بیشتر ستاد مرکزی کرونا به استان است.

وی در ادامه اظهار کرد: استان هرمزگان اکنون وضعیت خوبی نداشته و مردم به شدت نگران هستند. توصیه ما به مردم این است که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و حتی‌الامکان در اماکن عمومی از ماسک استفاده کنند و تا جایی که امکان دارد به جز برای انجام کارهای ضروری از خانه خارج نشوند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر هر استان اختیارات لازم را داشته باشد می‌تواند متناسب با وضعیت استان در خصوص رفت و آمدها در بازارها و در سطح شهر تصمیم‌گیری کرده و مدیریت صحیحی اعمال کند. این ویروس نشان داده که نه تابستان می‌شناسد و نه زمستان و اکنون نشانه‌های آن نیز در حال تغییر است.

مرادی در ادامه تاکید کرد: انتظار ما فراهم کردن تجهیزات لازم برای مقابله با این ویروس در سطح استان است. متاسفانه امکانات درمانی در سطح استان کم بوده و مشکلاتی در تامین دستگاه‌های اکسیژن‌ ساز داریم این امر باعث نگرانی بیشتر مردم شده است.

اخبار مرتبط

icon news

ابلاغ دستورالعمل مجدد برای اعطای مرخصی به زندانیان

غلامحسین اسماعیلی اعلام کرد مرخصی مجدد ریاست قوه به زندانیان با دستورالعمل مجددی به و...

یک نماینده مجلس در اثر ابتلا به کرونا درگذشت

محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، از فوت نماینده کبودرآهنگ در اثر ...

قرنطینه وزیر آموزش اسرائیل

زئیو الکین، وزیر آموزش عالی و منابع آبی رژیم صهیونیستی اعلام کرد در پی ابتلای یکی از ...

نماینده شوشتر هم کرونا مثبت شد

سهراب گیلانی نماینده شوشتر و گتوند در مجلس یازدهم  کرونا مثبت شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news