اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 23 تیر 1399
01 تیر 1399 01 تیر 1399
12:40 12:40

نماینده بم از اقدامات آذری‌جهرمی تشکر کرد

موسی غضنفرآبادی نماینده بم در مجلس گفت: در کشور اقدامات مهمی در جهت توسعه و گسترش سرعت و پهنای باند اینترنت انجام شده است.

اقدامات مهمی در جهت گسترش سرعت و پهنای باند اینترنت در کشور صورت گرفت

ایرنا نوشت: «موسی غضنفرآبادی» در جلسه علنی امروز- یکشنبه- پس از ارائه گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از محمد جواد آذری جهرمی برای وضعیت مخابراتی کشور و اقدامات انجام شده در این وزارتخانه تشکر کرد و گفت: اقدامات مهمی در جهت توسعه و گسترش سرعت و پهنای باند اینترنت در کشور صورت گرفت، شما فضای مجازی را گسترش و سرعت دادید که در جای خود قابل تقدیر است اما شما چاقوی دو لبه را تیز کردید.

وی سوال کرد: فضای مجازی با سرعت اینترنت که اتوبان امنی برای حمله ضد انقلاب به ملت ایران به وجود آمد، بسیاری از جوانان ما در این اتوبان کشته و مجروح شده اند، اعتراضات به حق مردم با تاخت و تاز ضد انقلاب و سلطنت طلبان در این فضا به مسیرکج رفت و از مسیر خود خارج شد و خسارات زیادی بر ملت ایران تحمیل کرد، آیا وزیر ارتباطات در این زمینه مسئولیت ندارد.

نماینده بم افزود: چرا پیام رسان های داخلی حمایت نشدند اما در مقابل از پیام رسان های خارجی حمایت شد،  اینستاگرام قتلگاه اعتقادات جوانان تبدیل شده، چقدر از خانواده ها که به خاطر این فضا متلاشی نشدند. فضای خانمان سوز، بی دینی، بی غیرتی، غرب گرایی و بی اخلاقی در پیام رسان های خارجی وجود دارد، چه کسی باید تهدیدها دراین فضا را مدیریت کند، متولی این کار چیست آقای وزیر آیا شما در این زمینه مسئولیت ندارید.

وی ادامه داد:  چه اصراری برای تقویت پیام رسان های خارجی وجود دارد، آیا شما به عنوان یک وزیر جوان و متدین نباید اقدامی  در این زمینه  انجام دهید، آیا از بیرون القائاتی به وزارت ارتباطات صورت می گیرد انتظار ما از وزیر جوان و با اطلاعات و متدین این است که فضای مجازی کنترل و مدیریت شود.

اخبار مرتبط

icon news

نگاهی به سخنان روز گذشته رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس

آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار روز گذشته خود هرچند سوال و تحقیق و تفحص را حق مجلس دانستند...

سوتی بی‌بی‌سی درباره مجلس یازدهم ایران+عکس

شبکه خبری بی بی سی نام فردی را به عنوان سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس آورده است که دی...

مجلس طرح دو فوریتی مالیات بر خانه‌های خالی را از دستور کار خارج کرد

طرح مالیات بر خانه‌های خالی موقتا از دستور کار مجلس شورای اسلامی خارج شد تا پس از رعا...

قالیباف با تندروهای مجلس چه می‌کند؟

محمدباقر قالیباف امروز یک بحران جدی دارد و آن هم چگونگی کنترل نیروهای تندرو در مجلس ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news