اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
03 بهمن 1397 03 بهمن 1397
11:51 11:51

دولت لیبی در رابطه با امام موسی صدر منصف نیست

کمیته پیگیری پرونده امام موسی صدر اظهار نظر مسؤول نظامی کشور لیبی را منصفانه ندانست و نسبت به آن واکنش نشان داد. کمیته پیگیری رسمی پرونده امام موسی صدر در این باره نیز بیانیه ای منتشر کرده است.
موسی صدر

کمیته پیگیری پرونده امام موسی صدر نسبت به اظهار نظر مسوول نظامی لیبیایی واکنش نشان داد و اعلام کرد که انتظار دارد نخست وزیر دولت توافق ملی لیبی در قبال امام موسی صدر انصاف به خرج دهد.

به گزارش سلام نو، کمیته پیگیری رسمی پرونده امام موسی صدر در بیانیه‌ای اعلام کرد: ای کاش انقلابیون ۱۷ فوریه به آنچه وعده داده بودند و آنچه از وجدان، منطق و اصول نشأت می‌گیرد، پایبند بودند.

طبق نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، در بیانیه مذکور همچنین آمده است: اما اگر برخی همچنان پیرو راه قذافی‌ها باشند، سخنانشان اعتبار و ارزشی ندارد به ویژه که یادداشت تفاهمی میان دو کشور امضا شده که در آن جنایت آدم‌ربایی از سوی طرف لیبیایی مورد اذعان قرار گرفته است.

در این بیانیه عنوان شده است: همگی ما در لبنان و لیبی منتظریم که فائز السراج، نخست‌وزیر دولت توافق ملی لیبی موضعی در پیش بگیرد که تمامی امور را در راه درستی قرار بدهد و در مقابل امام اعراب، انصاف داشته باشد اما در مورد پرچم انقلاب لیبی، آن در قلب و سر ما جا دارد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

طرابلس توسط جنگنده های ناشناس بمباران شد

شبکه‌های خبری از بمباران پایتخت لیبی توسط جنگنده‌های ناشناس خبر دادند.

نقشه آمریکا برای لیبی!

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل نوشت:  آمریکا ⁩ می‌خواهد نسخه دیگری از تلاش ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news