اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
03 بهمن 1397 03 بهمن 1397
21:45 21:45

سردار نقدی: تهاجم فرهنگی غرب علیه ایران شکست خورده است

معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه در طول تاریخ هیچ یک از انقلاب‌ ها به نتیجه نرسیدند، گفت: رسیدن انقلاب اسلامی به ۴۰ سالگی از ۲۲ بهمن ۵۷ مهم تر است.
سردار نقدی: دشمن می خواهد مردم را از این نظام ناامید کند/ مراقب نفوذی‌ها باشیم

به گزارش سلام نو، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز چهارشنبه در مراسم رونمایی از تولیدات فرهنگی سپاه عاشورا در تبریز با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، ادامه داد: دشمن می خواهد مردم را از این نظام ناامید کند.

وی با تاکید بر اینکه در طول تاریخ هیچ یک از انقلاب‌ ها به نتیجه نرسیدند، ادامه داد: ولی جمهوری اسلامی با همه تحریم های ظالمانه دشمن با پایمردی آحاد مردم در وفاداری به نظام و تحمل سختی ها با اقتدار به پیش می رود.

نقدی با اشاره به اینکه رسیدن انقلاب اسلامی به ۴۰ سالگی از ۲۲ بهمن ۵۷ مهم تر است، افزود: امروز باید هوشیار باشیم، نفوذی ها که با دشمنان خارجی نظام هماهنگ شده اند در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد مشکلات اساسی در معیشت مردم و ضربه زدن به اقتصاد کشور هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه مردم ایران با تمام تحریم هایی که تحمل می کنند مقاومت کرده اند، ادامه داد: مردم بزرگ ایران با وجودی که همه قدرت ‌ها علیه‌ این کشور جنگیدند، امروز به این شکوه و عظمت رسیده اند.

نقدی با بیان اینکه برخی از نفوذی‌ ها می ‌خواهند صف های طویل خرید گوشت در کشور به وجود بیاورند، افزود: آنها تلاش می کنند در زندگی مردم مشکل ایجاد شود  .

وی با بیان اینکه باید  مراقب نفوذی ها باشیم ادامه داد: کشور در زمان حاضر با دو مشکل نفوذی‌ ها و عملیات روانی دشمن مواجه است. عملیات رسانه ‌ای دشمن در داخل را سناریویی پیچیده است که تلاش دارند القا کنند فساد در جمهوری اسلامی همه ‌جا را فرا گرفته است.

/خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

آقای رئیس‌جمهور وعده داده بودید که با مردم صادقانه برخورد کنید!

نماینده مردم قم در مجلس خطاب به روحانی افزود: آقای روحانی در طول تاریخ انقلاب گسترده‌...

استکبارستیزی یک عنصر مهم در انقلاب است

نماینده مردم شوش در مجلس  اظهار کرد:  وحدت کلمه و عمل به اصل ولایت فقیه از توصیه‌های ...

بررسی تنش های چهل ساله ایران و آمریکا

یک دیپلمات پیشکسوت به بررسی تنش های میان ایران و آمریکا طی 40 سال اخیر پرداخته است.

پیام تبریک نماینده ولی فقیه به سرداران فدوی و نقدی

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی  انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news