اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
11 تیر 1399 11 تیر 1399
08:35 08:35

قدردانی چند تشکل شاهد و ایثارگر از رئیس‌جمهور

۱۵ تشکل ‌شاهد و ایثارگری از دستور رییس جمهور مبنی بر پرداخت کامل مطالبات معوق ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم تشکر و قدردانی کردند.

قدردانی ۱۵ تشکل شاهد وایثارگر از رییس‌جمهور و حمایت ازنخستین گام‌های مدیریت جهادی در بنیاد شهید

به گزارش سلام نو، به نقل از ایسنا، ۱۵ تشکل ایثارگری کشور با انتشار بیانیه‌هایی از دستور رییس جمهور در جلسه اخیر هیئت دولت مبنی بر «پرداخت کامل مطالبات معوق ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم»، «تأمین ۱۲ هزار مسکن برای ایثارگران» و «افزایش ۲۰ درصدی سقف وام مسکن» قدردانی کرده و این اقدامات را نتیجه برداشته شدن نخستین گام‌های مدیریت جهادی در بنیاد شهید و امور ایثارگران دانستند.

تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این بیانیه‌ها اقدام تحولی رییس جمهور را سبب کاهش دغدغه‌ها و مشکلات جامعه ایثارگری کشور دانستند و بر لزوم پیگیری این دستورات تا حصول نتیجه تأکید کردند.
این تشکل‌ها همچنین خطاب به رییس جمهور اعلام آمادگی کردند تا در روند تحولی و جهادی دوره مدیریت جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران از هرگونه همراهی و حمایت به منظور تحقق اهداف عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رفع مشکلات جامعه معزز ایثارگران دریغ نورزند.
کانون آرامش جانبازان و رزمندگان اعصاب و روان، تشکل جانبازان قطع پا (کانادین)، تشکل دفاع از حقوق جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس، جمعیت یادگاران اسوه‌های ایثار، موسسه صلح و حمایت از آسیب دیدگان جنگ، کانون فرهیختگان شاهد و ایثارگر، جمعیت آزادگان دفاع مقدس، جمعیت حمایت از مصدومین شیمیایی، انجمن جانبازان ضایعه نخاعی فارس، انجمن جانبازان بصیر، انجمن حامی خورشید جانبازان مونث، انجمن ققنوس فرزندان شهدا، انجمن همسران جانبازان شیمیایی، موسسه پیام‌آوران ایثار و انجمن همسران شهدا از جمله تشکل‌هایی هستند که بیانیه‌های یاد شده را منتشر کرده‌اند.

اخبار مرتبط

icon news

از فردا استفاده از ماسک باید اجباری باشد/کسی نباید ابتلا به این بیماری را پنهان کند

از فردا استفاده از ماسک در محیط‌های عمومی شلوغ باید اجباری باشد و چنانچه کسی بدون ماس...

روحانی: رسانه‌ها برای تغییر سبک زندگی مردم اقدام کنند

حجت‌الاسلام حسن روحانی بیان کردند رعایت نشدن فاصله گذاری نسبی در حمل و نقل عمومی، باع...

تاکید رئیس‌جمهور بر توسعه دولت الکترونیک

دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری بر لزوم استفاده از فرصت دوره کرونا برای توسعه دولت الکتر...

روحانی: سیاست دولت حمایت از قشرهای کم برخوردار است

رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بیان کرد سیاست دولت مساعدت و حمایت از قش...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news