اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 31 اردیبهشت 1398
16 آذر 1397
11:02

رونمایی از سامسونگ گلکسی اس 10

مدل جدیدی از سامسونگ گلکسی اس 10 رونمایی شد.

همه منتظر خبر‌های جدید درباره‌ی سامسونگ گلکسی اس 10 هستند و حالا رندر‌ جدیدی منتشر شده که ادعا می‌شود مربوط به پنل پشتی سامسونگ گلکسی اس 10 است. پیش از این نیز تصاویر دیگری از نمونه ی 5G سامسونگ گلکسی اس 10به نمایش درآمده بود که برای نمایشگاه کوالکام مورد استفاده قرار گرفت که در انتهای مطلب می‌توانید تصاویرش را مشاهده نمایید.

در تصاویر جدید منتشر شده که ادعا می‌شود مربوط به طراحی پشتی سامسونگ گلکسی اس 10 است، خبری از حسگر اثر انگشت نیست که شایعات قبلی راجع به وجود این سنسور زیر نمایشگر را احتمالا تایید می‌کند.

در رندر منتشر شده در پنل پشتی این گوشی هوشمند می‌توانیم دوربین دوگانه مشاهده کنیم که با بیشتر شایعات از پیش گفته شده سازگار است. طبق خبر‌هایی که پیش تر منتشر شده بود، قرار بود گلکسی اس 10 دارای دوربین دوگانه باشد.

البته طبق همین شایعات باید انتظار داشته باشیم که سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس از دوربین سه گانه و نسخه‌ی 5G پرچم دار کره‌ای از دوربین چهارگانه استفاده نمایند.

همچنین انتظار می‌رود که سامسونگ گلکسی اس 10 تنها از یک دوربین سلفی بهره ببرد و طراحی آن شبیه به نمونه‌ای باشد که در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد.

دوربین سلفی گلکسی اس 10 پلاس احتمالا دوگانه باشد و بالای گوشه‌ی سمت راست نمایشگر گوشی قرار داده خواهد شد. شکافی که شبیه به یک کپسول بسیار کوچک است و مقدار زیادی از صفحه نمایشگر را اشغال نخواهد کرد.

استفاده از حالت بیضوی برای لنز‌های دوربین سلفی حرکتی جالب و قابل درک است اما وجود دائمی لنز در نوار بالای صفحه کمی غافلگیر کننده و عجیب به نظر می‌رسد.

به هر حال تصاویر منتشر شده هنوز به صورت رسمی از طرف شرکت سامسونگ مورد تایید قرار نگرفته و برای آنکه مطمئن شویم پرچمدار بعدی غول کره‌ای چگونه خواهد بود باید کمی بیشتر منتظر بمانیم.

تصویر مربوط به نسخه‌ی 5G‌ سامسونگ گلکسی اس 10

تصویری از نمای جلویی سامسونگ گلکسی اس 10 و وجود لنز دوربین در نوار وضعیت سیستم عامل

رندر جدید منتشر شده مربوط به پنل پشتی گلکسی اس 10/ دیجیاتو

اخبار مرتبط

کدها سامسونگ در خطر لو رفتن قرار داشت!

سهل انگاری های امنیتی هر از گاهی در شرکت های بزرگ را دچار دردسر می‌کند و حالا  هم سام...

صدرنشین عرضه گوشی هوشمند در فصل اول 2019 چه کمپانی‌هایی بودند؟

سامسونگ در سه ماهه ابتدایی سال جاری میلادی با 71.9 میلیون دستگاه، رتبه اول عرضه گوشی ...

ارتقای باتری گوشی‌های سامسونگ در راه است

باتری های گوشی های جدید سامسونگ در حال ارتقا است و سامسونگ قصد دارد گوشی هایی طراحی ک...

سامسونگ برترین حکمران بر بازار گوشی های هوشمند در 10 سال آینده

 مدیرعامل سامسونگ، دی جی کو اعتقاد دارد که این کمپانی برای یک دهه دیگر جایگاه خود به ...

دیدگاه خود را بنویسید