اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
09 بهمن 1397 09 بهمن 1397
12:50 12:50

پیشرفت های ما در سایه سنگین ترین تحریم ها حاصل شد

سردار رمضان شریف، رئیس کارگروه سپاه و بسیج ستاد مرکزی اظهار کرد: شاخص های رو به پیش رفتی که پس از 40 سال انقلاب داریم نشان دهنده شکست دشمن و پیشرفت اهداف ما است.

سردار شریف: سنگین‌ترین تحریم‌ها و برجسته‌ترین دستاوردها را در حوزه دفاعی داشتیم

به گزارش سلام نو، سردار رمضان شریف، رئیس کارگروه سپاه و بسیج ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در نشست خبری اعلام برنامه های این کارگروه که صبح امروز برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: تلاقی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و ایام فاطمیه در سال 97 را به فجر فاطمی، تبدیل کرده و چهلمین فجر انقلاب برکت مضاعفی دارد.

وی افزود: ملت ما به برکت انقلاب توانست حکومت فاسد را کنار بزند و استقلال را تحقق ببخشد. در چهل سال گذشته ملت ما علیرغم طراحی‌ها و توطئه‌های دشمن توانسته‌ در سایه رهبری حضرت امام و مقام معظم رهبری علاوه بر شکست دادن دشمن، پیشرفت بدست بیاورد.

رئیس کارگروه سپاه و بسیج ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ادامه‌داد: در بسیاری از حوزه‌ها پیشرفتهای ما جهشی بوده است. برابر گزارشات سازمان‌های مختلف داخلی و منطقه‌ای در بسیاری از حوزه‌ها ما جزو کشورهای هستیم که رتبه‌های قابل توجه و پنج کشور اول دنیا هستیم. این حرف ما نیست و حرف کسانی که است که مطالعاتی دقیق و رسمی دارند.

سردار شریف تصریح کرد: همه این پیشرفت‌ها در سایه تحریم سنگین دشمن بوده که از ابتدای انقلاب وجود داشته است. از اول انقلاب تا الان، دقیق و سنگین ترین تحریم‌ها در حوزه دفاعی صورت گرفته است. برجسته‌ترین دستاوردها را هم در همین حوزه دفاعی و نظامی داشتیم که مورد اذعان دوستان و دشمنان انقلاب است.

وی تصریح کرد: بعد از پایان جنگ تحمیلی لحظه‌ای را برای تقویت بنیه دفاعی کشور از دست نداده‌ایم و گوشه‌ای از توانایی خود را در رزمایش‌ها نمایش داده‌ایم. در حوزه لجستیک و اندیشه نظامی و بکارگیری توان نظامی همگان شاهد این بودند.

رئیس کارگروه سپاه و بسیج ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ادامه داد: سپاه در سایر حوزه‌ها هم در کمک به عمران کشور دریغ نورزیده است. پروژه ستاره خلیج فارس که ما را از واردات بنزین بی‌نیاز کرد، نمونه‌ای از این فعالیت‌ها است که با تلاش سپاه و حمایت دولت‌های پیشین بود که با تکمیل سایر فازهای این پروژه امیدواریم به صادرات بنزین هم برسیم.

سردار شریف خاطر نشان کرد: سپاه در محرومیت زدایی هم فعال بوده و در دهه فجر امسال شاهد افتتاح بیش از 3000  پروژه در این زمینه خواهیم بود. در دهه فجر شاهد عملیات اجرایی 40 هزار پروژه دیگر در سطح کشور توسط مجموعه‌های سپاه خواهیم بود.

وی تصریح کرد: در حوزه محرومیت زدایی اعزام بیش از 1000 گروه جهادی را در ایام دهه‌ فجر 97 داریم. برنامه‌های متعددی برای گرامیداشت شهدا و برگزاری یادواره ها و کنگره ها را نیز در نظر داریم.

رئیس کارگروه سپاه و بسیج ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تاکید کرد: در جزایر خلیج فارس در کنار حضور نظامی که داریم، موضوع خدمت‌رسانی را به مردم ساحل‌نشین داریم. یکی از گسترده‌ترین کارهای سپاه در استان‌های کمتر برخوردار، برپایی بیمارستان‌های صحرایی می‌باشد که به مناسبت‌های مختلف انجام می‌شود.

سردار شریف تصریح کرد: حضور عظیم مردم در 22 بهمن می‌تواند تحریم‌ها را به چالش بکشد. حضور مردم می‌تواند مهر بطلان بر تلاش‌های دشمن باشد و دشمنان تودهنی دیگری از مردم ما دریافت خواهند کرد. مایه تأسف است که تفاله‌های باقیمانده از رژیم سلطنتی و سازمان مجاهدین خلق و کشورهای عقب‌مانده، اپوزسیون ملت انقلابی هستند. ان‌شاءالله راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را ناکام می‌کند و جوانان ما را به آینده درخشان امیدوار می‌کند.

وی اظهار داشت: همه شاخص‌های بیانگر پیشرفتهای انقلاب و شکست برنامه‌های دشمن است و امروز شاهدیم پیام انقلاب به خوبی صادر شده است.

/تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

اتهام جدید ارتش آمریکا به ایران

ارتش آمریکا در تازه‌ترین اتهام خود جمهوری اسلامی ایران را متهم کرد که به حوثی ها  یمن...

اصرار عربستان برای گفت وگو با ایران / ریاض از تهران چه می خواهد؟

عربستان که در سال های گذشته به‌دلایل غیرمنطقی گفت وگو با ایران قطع کرده بود ناگهان با...

سید احمد خاتمی از دستگاه دیپلماسی تقدیر کرد

 سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: د...

شکست خوردن کمپین فشار حداکثری در برابر ایران

به بیان یک کارشناس ارشد مسائل استراتژیک، کمپین فشار حداکثری آمریکا علیه ایران تا امرو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news