اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
12 بهمن 1397
12:55

گلباران شدن جایگاه جلوس امام راحل در بهشت زهرا

با حضور خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و اقشار مختلف مردم صبح امروز جایگاه جلوس امام راحل در بهشت زهرا گلباران شد.

به گزارش سلام نو، در این مراسم باشکوه که امروز جمعه با حضور خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان، جانبازان و اقشار مختلف مردم برگزار شد، ضمن گلباران کردن قطعه 17 بهشت زهرا (س) به عنوان جایگاه جلوس امام راحل، آغاز دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گرامی داشته شد.


شرکت کنندگان در این مراسم معنوی با سردادن بانگ «الله اکبر» و گلباران محل جلوس بنیانگذار جمهوری اسلامی ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب یاد و خاطره ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب به میهن را گرامی داشتند.


اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در محل جلوس امام راحل، اجرای سرودهای مذهبی و ملی از جمله «خمینی ای امام» و «الله اکبر خمینی رهبر» توسط گروه جمع خوانی دانش آموزان و گروه موزیک ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین آزاد سازی 1357 کبوتر به یاد سال پیروزی انقلاب اسلامی از جمله برنامه های این مراسم بود.


براساس این گزارش ایستگاه فرهنگی و صلواتی در کنار جایگاه جلوس بر پا شد که بسته های فرهنگی و شاخه های گل به میهمانان اهدا می کردند.


گفتنی است که آیین ویژه آغاز جشن های سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صبح امروز(جمعه) با سخنرانی آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی برگزار شد.


به گزارش ایرنا، امام خمینی(ره) بعد از 15 سال تبعید ظالمانه دیکتاتور پهلوی در یوم الله 12 بهمن 1357 به میهن اسلامی بازگشت و بلافاصله پس از استقبال تاریخی ملت ایران به سمت بهشت زهرا(س) حرکت کرد./ایرنااخبار مرتبط

تجمع جمعی از مردم ایران مقابل سفارت فرانسه در تهران

جمعی از مردم و دانشجویان ایران اسلامی به منظور حمایت از جنبش جلیقه زردهای فرانسه در م...

سعید جلیلی : روند پیشرفت یک ملت ممکن است به واسطه یک تجربه تلخ متوقف شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بدون حفظ حافظه ملی نمی‌توان تجربه ملی را حفظ کرد، لذا ...

جهانگیری: : آمریکا جنگ علیه اقتصادی با ایران را با ایجاد اتاق جنگ در وزارت خزانه داری خود برنامه ریزی کرد

کعاون اول رئیس جمهور گفت: در برخی مسائل مردم ایران اذیت شدند و مشکلاتی در برخی کالاها...

توکلی: FATF نه وحی مُنزَل است و نه کفر مطلق

احمد توکلی با بیان اینکه مشکل واقعی ما ناکارآمدی و فساد است، گفت: هر تصمیمی که می‌گی...

دیدگاه خود را بنویسید