اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 مرداد 1398
14 بهمن 1397 14 بهمن 1397
19:40 19:40

کمیسیون عمران با تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران موافقت کرد

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و تصویب آن در جلسه امروز کمیسیون عمران مورد موافقت قرار گرفت.
کمیسیون عمران مجلس

به گزارش سلام نو، سید احسن علوی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: در جلسه امروز ادامه طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت بررسی مواد این طرح در کمیسیون عمران به پایان رسید. قرار بود که دولت لایحه خود درباره نظام مهندسی را به مجلس ارسال کند و این طرح با لایحه دولت با یکدیگر ادغام شوند، اما تاکنون دولت لایحه خود را ارائه نکرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در ادامه نیز طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با حضور نمایندگان متقاضی و مسئولان شرکت فرودگاه‌ها رسیدگی شد و در نهایت این طرح در کمیسیون به رأی گذاشته شد و کمیسیون عمران با تقاضای تحقیق و تفحص موافقت کرد.

نماینده مردم سنندج در مجلس تصریح کرد: در ادامه نیز تقاضای طرح تحقیق و تفحص از عملکرد دستگاه‌های اجرایی به خصوص بنیاد مسکن و بانک‌ها در زلزله سال ۹۴ شهرستان‌های اهر و هریس با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار گرفت. قرار بر این شد که نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص و مسئولان بنیاد مسکن و برخی بانک‌ها نشستی را برگزار کرده و مسائل مربوط به این موضوع را بررسی کنند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

چرا کمیسیون عمران گزارشی در خصوص سقوط هواپیما یاسوج منتشر نکرد؟

نمیانده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: کمیسیون عمران در خصوص حادثه هواپیمایی آسمان هیچ گ...

بررسی حادثه بوئینگ ۷۰۷ و کیفیت فرودگاه پیام در کمیسیون عمران

حادثه بوئینگ ۷۰۷ و کیفیت فرودگاه پیام در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون عمران بررسی خواهد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news