اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 28 اسفند 1397
14 بهمن 1397
18:25

روحانیت نباید اجازه دهند روحیه انقلابی از ملت ایران گرفته شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: روحانیت از همه سنگین‌تر است و نباید اجازه دهند روحیه انقلابی از ملت ایران گرفته شود زیرا از بین رفتن روحیه انقلابی مساوی با نفوذ دشمن و استکبار جهانی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی شامگاه یکشنبه در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی که به میزبانی حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان ورامین برگزار شد، همچنین اظهار کرد: حوزه علمیه امام صادق (ع) ۲۱ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: بعد از انقلاب اسلامی در داخل کشور روحانیت چراغ هدایت شده و رشد چمشگیری در حوزه‌های برادران و خواهران ایجاد کرده است.

امام جمعه موقت ورامین گفت: روحانیت در طول تاریخ پرچمدار ولایت بوده و حقیقتاً هم باید اینگونه باشد و روحانیت شیعه در مسیر خدا و حق و نگهبانی از دین خدا حاضر است و اگر همه داشته‌های خود را از دست بدهد دست از این مسیر برنمی‌دارد.

وی گفت: امروز رسالت روحانیت از همه سنگین‌تر است و نباید اجازه دهند روحیه انقلابی از ملت ایران گرفته شود زیرا از بین رفتن روحیه انقلابی مساوی با نفوذ دشمن و استکبار جهانی است.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان تهران گفت: شاید امروزه عده‌ای در لباس روحانیت به این مردم خیانت کرده و بکنند اما هیچ وقت طلاب و روحانیون ما خیانت نمی‌کنند بلکه برخی با استفاده از این لباس به این انقلاب و نظام ضربه بزنند.

محمودی گفت: امروزه عده‌ای مأموریت دارند که در فضای مجازی رهبری، مراجع عظام تقلید، روحانیون و طلاب را تخریب کنند اما مردم ما هوشیار هستند و همواره روحانیون، مراجع و رهبری را دوست دارند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

فضائلی: نخبگان و مسئولان کشور به مطالعه بیانیه گام دوم پرداخته و در جهت تبیین، اجرا و تحقق آن تلاش نمایند

معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب گفت:لازم است آحاد مردم با مفاد و محتوای ای...

جنتی: انقلاب اسلامی ثمره خون شهدا است/ آمدن بشار اسد به ایران برای دنیا پیام دارد

 رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید بیانیه گام دوم رهبری را در خبرگان بخوانیم،...

در آستانه یک جهش ژنتیکی در بحث ساختارهای انقلاب برای تداوم در ۵۰ سال آینده هستیم

فعال سیاسی اصولگرا گفت:  ما در آستانه یک جهش ژنتیکی در بحث ساختارهای انقلاب برای تدا...

امیرپوردستان: امدادگر باید در تراز انقلاب باشد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امداد رسانی جغرافیا نمی شناسد یعنی...

دیدگاه خود را بنویسید