اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 05 خرداد 1398
14 بهمن 1397
18:25

روحانیت نباید اجازه دهند روحیه انقلابی از ملت ایران گرفته شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: روحانیت از همه سنگین‌تر است و نباید اجازه دهند روحیه انقلابی از ملت ایران گرفته شود زیرا از بین رفتن روحیه انقلابی مساوی با نفوذ دشمن و استکبار جهانی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی شامگاه یکشنبه در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی که به میزبانی حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان ورامین برگزار شد، همچنین اظهار کرد: حوزه علمیه امام صادق (ع) ۲۱ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: بعد از انقلاب اسلامی در داخل کشور روحانیت چراغ هدایت شده و رشد چمشگیری در حوزه‌های برادران و خواهران ایجاد کرده است.

امام جمعه موقت ورامین گفت: روحانیت در طول تاریخ پرچمدار ولایت بوده و حقیقتاً هم باید اینگونه باشد و روحانیت شیعه در مسیر خدا و حق و نگهبانی از دین خدا حاضر است و اگر همه داشته‌های خود را از دست بدهد دست از این مسیر برنمی‌دارد.

وی گفت: امروز رسالت روحانیت از همه سنگین‌تر است و نباید اجازه دهند روحیه انقلابی از ملت ایران گرفته شود زیرا از بین رفتن روحیه انقلابی مساوی با نفوذ دشمن و استکبار جهانی است.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان تهران گفت: شاید امروزه عده‌ای در لباس روحانیت به این مردم خیانت کرده و بکنند اما هیچ وقت طلاب و روحانیون ما خیانت نمی‌کنند بلکه برخی با استفاده از این لباس به این انقلاب و نظام ضربه بزنند.

محمودی گفت: امروزه عده‌ای مأموریت دارند که در فضای مجازی رهبری، مراجع عظام تقلید، روحانیون و طلاب را تخریب کنند اما مردم ما هوشیار هستند و همواره روحانیون، مراجع و رهبری را دوست دارند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

بررسی تنش های چهل ساله ایران و آمریکا

یک دیپلمات پیشکسوت به بررسی تنش های میان ایران و آمریکا طی 40 سال اخیر پرداخته است.

صفار هرندی: برخی از این مدعیان سابق انقلاب صرفاً با نفس انقلاب مشکل دارند

 عضو مجمع تشخیص مصلحت  اظهار کرد:  برخی از این مدعیان سابق انقلاب  می‌گویند ما با انق...

احمدی نژاد انقلاب سال ۵۷ را کار انگلیس می‌داند!

ایشون بعد از نهی ارشادی حضرت آقا برای کاندیدا شدن ریاست جمهوری و ردصلاحیت بی سابقه‌ی ...

فضائلی: نخبگان و مسئولان کشور به مطالعه بیانیه گام دوم پرداخته و در جهت تبیین، اجرا و تحقق آن تلاش نمایند

معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب گفت:لازم است آحاد مردم با مفاد و محتوای ای...

دیدگاه خود را بنویسید