15 بهمن 1397
18:58

سردار غیب پرور: ذائقه ما هم از گرانی تلخ است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: خیلی‌ها از زبان یاس سخن می‌گویند و زبان امید، تخطئه نیست چرا که داشته‌های انقلاب ما فراوان است و باید این توانمندی‌ها بیان شود.

سردار غیب پرور: فرزندان انقلاب از نگاه به دروازه آمریکا و اروپا دلخور هستند

به گزارش سلام نو،  سردار غلامحسین غیب پرور شامگاه دوشنبه در یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم مازندران در مصلای بهشهر افزود: ما هر چه داریم از شهدا و مقاومت خانواده‌های شهداست و همه ما مدیون این بزرگواران هستیم.

وی اظهار کرد: دشمنی‌های دشمنان از ابتدای انقلاب بوده و بعد از دهه فجر کنار گذاشته نمی‌شود؛ جنگ، ترور، محاصره، توطئه کردند و فرزندان ما را شهید و خانواده‌ها را داغدار کردند و همچنان دشمنی‌ها وجود دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: ما قرار است از مکتب اهل‌بیت (ع) درس بگیریم و آنچه موجب شد اسلام قد بکشد انسان‌های عمیق در اعتقاد، فکر و مکتب است و این نسخه عوض نمی‌شود و برای عاقبت‌به‌خیری تنها راه ماندن در خط انقلاب با وجود همه مشکلات است.

وی با بیان اینکه ذائقه ما هم تلخ است و کسی از گرانی و مشکلات اقتصادی راضی نیست؛ خاطرنشان کرد: از عدم مدیریت صحیح و نگاه ناحق در مملکت به دروازه اروپا و آمریکا دلخوریم و اساساً فرزندان انقلاب دلخور هستند؛ اما راه شهدا راه دیگری است.

وی گفت: شهدا و رزمندگان نشان و اسوه هستند و باید زندگی و سیره آنان فراروی جوانان باشند تا از مکتبشان درس‌آموزی داشته باشند و اگر شهدا سخنان بگویند؛ پیامشان ایستادگی در مسیر انقلاب است.

این مسئول بیان داشت: دنیا ببیند و بداند وقتی دفاع از انقلاب پیش می‌آید؛ جوانان ما پهلوانی خود را در صحنه دفاع به نمایش می‌گذارند و شهدا اهل‌بیت را سرافراز، دل زهرا را شاد کردند و اسلام را نصرت کردند.

وی تصریح کرد: کسانی که در جبهه حق و ولایت و رهبری هستند با زبان امید با هم سخن بگویند زیرا خیلی‌ها از زبان یاس سخن می‌گویند و زبان امید، تخطئه نیست چرا که داشته‌های انقلاب ما فراوان است و باید این توانمندی‌ها بیان شود.

در این مراسم با رونمایی از تمبر یادبود شهید ورزشکار مدافع حرم شهید «سید سجاد خلیلی» از خانواده شهدای مدافع حرم استان مازندران تجلیل شد.

/خبرانلاین

دیدگاه خود را بنویسید