17 بهمن 1397
10:55

نیروی هوایی مجموعه‌ای سراسر افتخار در تاریخ انقلاب است

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش اظهار کرد: نیروی هوایی الهی، یک مجموعه سراسر افتخار در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که خاطره ولایتمداری، بصیرت، شجاعت، پادر رکابی و دشمن ستیزی آن‌ها در صحیفه خداوند سبحان ثبت و همواره در حافظه ملت بزرگ ایران خواهد ماند.

پیام سرلشکر موسوی به مناسبت بیعت تاریخی کارکنان نیروی هوایی ارتش با امام

به گزارش سلام نو،  فرمانده کل ارتش ضمن تبریک روز نیروی هوایی گفت: آن نیروی الهی، در حمایت از اسلام، انقلاب، نظام و ملت ایران، بسیاری از مدال‌های افتخار اولین‌ها و برترین‌ها را برای خود کسب و حفظ کرده است و با چنین ایمان و روحیه‌ای است که هر روز آن درخشنده‌تر از پیش بوده و خواهد بود.

در آستانه ۱۹ بهمن ماه سالروز بیعت تاریخی کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضرت امام (ره) و روز نیروی هوایی، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش خطاب به فرمانده نیروی هوایی پیام تبریکی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند امیر سرتیپ خلبان ستاد عزیز نصیرزاده
فرمانده محترم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم
نیروی هوایی الهی، یک مجموعه سراسر افتخار در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که خاطره ولایتمداری، بصیرت، شجاعت، پادر رکابی و دشمن ستیزی آن‌ها در صحیفه خداوند سبحان ثبت و همواره در حافظه ملت بزرگ ایران خواهد ماند.

آن نیروی الهی، در حمایت از اسلام، انقلاب، نظام و ملت ایران، بسیاری از مدال‌های افتخار اولین‌ها و برترین‌ها را برای خود کسب و حفظ کرده است و با چنین ایمان و روحیه‌ای است که هر روز آن درخشنده‌تر از پیش بوده وخواهد بود. انشاءا...

با درود به روح بلند شهدای عزیز نهاجا، فرا رسیدن ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی را به آن برادر عزیز، همرزمان عزیزم در آن نیرو، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان صبور، آزادگان سرافراز و همه خانواده‌های فهیم و ارجمند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند بزرگ برای همگان عزت، سلامتی و توفیق روز افزون خواستارم./خبرآنلاین

دیدگاه خود را بنویسید