اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
18 بهمن 1397
11:50

تولید تسلیحات نظامی در کشور را از دستاوردهای مهم انقلاب است

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر قدرت نظامی در ایران نبود آمریکا و اسرائیل برای حمله لحظه‌ای درنگ نمی‌کردند.

پرچم ایران

به گزارش سلام نو، آیت‌الله علیرضا اسلامیان، امروز ۱۷ بهمن ماه در یادواره شهدای بسیج کارگری استان که با حضور جمعی از مسئولین و خانواده‌های شهدا در شرکت ورق خودرو استان برگزار شد، با تبریک ایام دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در این سال‌ها پیشرفت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف صنعت، پزشکی و دیگر علوم داشته است.

وی تولید تسلیحات نظامی در کشور را از دستاوردهای مهم انقلاب برشمرد و افزود: اگر ایران اسلامی چنین قدرت نظامی در جهان نداشت قطعاً آمریکا و اسرائیل برای حمله به کشور لحظه‌ای درنگ نمی‌کردند.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیاتی از قرآن کریم و با بیان اینکه خداوند با قرار دادن سکینه و آرامش در دل‌های مومنین موجب افزایش ایمان آن‌ها می‌شود، گفت: پیامبر اکرم (ص) در مورد حضرت فاطمه (س) فرموده‌اند که خداوند تمام وجود و جوارح ایشان را از ایمان پر کرده بود.

آیت الله اسلامیان خاطرنشان کرد: اگر ایمان در خدمت تعهد و تخصص قرار گیرد نتیجه آن همین پیشرفت‌هایی است که در این چهل سال انقلاب در کشور و استان شاهد آن هستیم.

وی لازمه پیروی از حضرت فاطمه زهرا (س) و شهدا را تقویت ایمان خواند و تصریح کرد: اگر ایمان در خدمت به تخصص قرار گیرد ما را به جایی می‌رساند که دشمنان جرأت تعرض به کشور را نداشته باشند./ایسنا

اخبار مرتبط

کاری که بسیج و نیروهای مردمی در سیل اخیر رقم زدند یادآور دوران دفاع مقدس بود

 عضو جبهه پایداری افزود: عده‌ای نیز در سیل اخیر بد درخشیدند و اگر ابرویی داشتند، آنها...

اقتصاد مقاومتی، راه مقابله با جنگ اقتصادی است

  فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس ...

آمریکا می‌داند که با استراتژی منطقی و دقیق نمی‌تواند با ایران مقابله کند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: هدف آمریکا مقابله با سیاست‌های ...

اظهارات عضو فراکسیون امید در مورد بستن تنگه هرمز

 عضو فراکسیون امید مجلس به موضوع بستن تنگه هرمز واکنش نشان داده است.

دیدگاه خود را بنویسید