اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
18 بهمن 1397
13:00

سردار فدوی: دلیل پیروزی نظام جمهوری اسلامی علیه آنها قرار داشتن در مدار حق است

معاون هماهمگ‌کننده سپاه گفت: در استانه چهل سالگی انقلاب جمهوری اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار و آزادی قرار گرفته است.

نظام جمهوری اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار و آزادی قرار دارد

به گزارش سلام نو، سردار علی فدوی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، ویژه فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور گفت: در حالی وارد دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم که نظام جمهوری اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار و آزادی قرار دارد که این از الطاف الهی است.

وی با بیان اینکه  نظام جمهوری اسلامی بر مبنای حقیقت بنا شده است، بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته حتی لحظه‌ای دست از ستیز با این انقلاب بر نداشته‌اند. به جرات می‌توان گفت در طول تاریخ پس از دوره پیامبر اکرم (ص)، بیش‌ترین دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است. علاوه بر جنگ تحمیلی و توطئه‌ها علیه ایران، دشمنان به دنبال شکست جبهه حق در سایر کشورها از جمله عراق، سوریه، لبنان و فلسطین بوده‌اند اما هیچ‌گاه موفق به پیروزی نشدند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: برخی از این کشورها حتی در فناوری، ثروت و دستیابی به علوم از کشور ایران نیز جلوتر هستند اما دلیل پیروزی نظام جمهوری اسلامی علیه آنها قرار داشتن در مدار حق است. هر ملت و امتی که به قدرت بی‌پایان خداوند متصل شود در برابر تمام دشمنی‌ها و کینه‌توزی ها برتر خواهد بود.

فدوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ۲۰۰ هزار شهید تقدیم کرده است، گفت: بیش از ۴۰ هزار نفر آنها در لباس پاسداری به فیض شهادت رسیده‌اند./ایلنا

اخبار مرتبط

احمد توکلی: زندگی مسئولان از زندگی مردم فاصله گرفت و مسئولان کم‌کم اسیر شیطان درونشان شدند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی وقتی به مجلس می‌آیند می‌خواهند سهم خود را از سفره...

رفیق‌دوست: از سه شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی»، دو شعار استقلال و آزادی تحقق یافته است

رفیق دوست با بیان اینکه  سفره مردم به خاطر گرانی خیلی کمرنگ شده است، گفت:  در قطار ام...

نقوی‌حسینی: اروپا با ما صداقت ندارد

عضوکمیسیون امنیت ملی گفت:  مقامات آمریکا با تحریک عربستان، سعی دارند تا از «صدام» دیگ...

فرمانده سپاه: سپاه با جریانی که با نفاق و دو‌رویی، سازش را طور دیگری تبلیغ می‌کند، مبارزه همه‌جانبه کرده و آن را افشا می‌کند

فرمانده کل سپاه گفت: سپاه هیچ‌وقت از یک حزب حمایت نکرده، ولی با جریانات انحرافی که مخ...

دیدگاه خود را بنویسید