اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 05 خرداد 1398
20 بهمن 1397
19:35

راهپیمایی ۲۲ بهمن مراسمی مردمی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاسیون باید حواسشان باشد که در زمین دشمنان بازی نکنند، گفت: افراد مراسم 22 بهمن را ابزاری برای انتقام گیری و طرح موضوعات حاشیه ای نکنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: سیاسیون مراسم 22 بهمن را ابزاری برای طرح موضوعات حاشیه ای نکنند

به گزارش سلام نو، محمدابراهیم رضایی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری  (مدظله العالی)در خصوص لزوم حفظ وحدت در راهپیمایی 22 بهمن، خطاب به سیاسیون و افرادی که تریبون در اختیار دارند، گفت: راهپیمایی 22 بهمن مراسمی مردمی است و نباید آن را با اختلاف سلیقه های سیاسی و غیره دستخوش خدشه کرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رهبر کبیر انقلاب (ره) وحدت کلمه را رمز پیروزی انقلاب اسلامی می دانستند، اظهار کرد: سیاسیون باید حواسشان باشد که در زمین دشمنان بازی نکنند و مراسم 22 بهمن را ابزاری برای انتقام گیری و طرح موضوعات حاشیه ای نکنند.

وی با تاکید بر اینکه 39 جشن انقلاب با حضور حداکثری مردم پیام انسجام و وحدت درونی را به دشمنان ایران نشان داده است، ادامه داد: این مهم در حالیست که چهل سالگی انقلاب بیش از سالگردهای دیگر اهمیت دارد و بر این اساس مسئولان باید در صف اول این راهپیمایی قرار بگیرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه امروزه هیچ دلیلی برای تفرقه و جدایی نباید وجود داشته باشد زیرا دشمنان نظام اسلامی در کمین هستند تا از فرصت ها استفاده کنند و انقلاب را دچار آسیب کنند، تصریح کرد: مردم نیز فریب دسیسه های دشمنان که این روزها از طریق شبکه های ماهواره ای  معاند و فضای مجازی در حال پخش شدن است را نخواهند خورد و پای ارزش ها خواهند ایستاد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته دستاوردهای زیادی به همراه داشته که همه آنها در سایه وحدت درونی رخ داده از این رو باید قدر این موهبت الهی را بدانیم./خبرانلاین

اخبار مرتبط

نقوی‌حسینی: اروپا با ما صداقت ندارد

عضوکمیسیون امنیت ملی گفت:  مقامات آمریکا با تحریک عربستان، سعی دارند تا از «صدام» دیگ...

فلاحت‌پیشه: با برگزاری رفراندوم برای پالرمو و CFT مخالف هستم

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:د ر مواردی که محلی برای ت...

فراکسیون امید و کمیسیون امنیت ملی مجلس مخالف استعفای ظریف هستند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شرای اسلامی گفت: امروز اسرائیل، آمریکا و برخی از کشوره...

برگزاری دومین جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی برای بررسی ابعاد حادثه تروریستی زاهدان با حضور وزیرکشور

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دومین جلسه فوق‌العاده ...

دیدگاه خود را بنویسید