اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 03 اردیبهشت 1398
22 بهمن 1397
14:55

امید داریم بتوانیم عدالت و رفاه را برای همه مردم فراهم کنیم

استاندار تهران گفت: آنچه را که مردم مطالبه کرده‌اند این است همانطور که امروز مسئولان در میان مردم بودند در تصمیم‌گیری‌ها، مسائل و مشکلات مردم را با تدبیر و برنامه‌ریزی برطرف کنند. امیدوارم شرایطی را فراهم کنیم که عدالت و رفاه اجتماعی را برای همه مردم با بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت‌های قانونی به سر منزل مقصود برسانیم.

در مقابل همه سختی‌ها ایستاده‌ایم

به گزارش سلام نو، انوشیروان محسنی‌بندپی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن درباره حضور مردم گفت: این انقلاب برای مقاومت، ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی از 40 سال قبل به برکت اندیشه‌های امام راحل و خون شهدا شکل گرفته و در ادامه نیز با رهنمودهای مقام معظم رهبری این چنین اقتدارگرایانه در تمام دنیا سربلند کرده است.

وی ادامه داد: در طول این 40 سال توانستیم با توجه به همه توطئه‌های استکبار جهانی شرایطی را فراهم کنیم که بتوانیم در مقابل همه سختی‌ها بایستیم.

استاندار تهران تصریح کرد: چیزی که امروز شاهد بودیم حضور آگاهانه و حماسی مردم در تجدید بیعت با آرمان‌های امام و لبیک به مقام معظم رهبری بود که همه اقشار مردم اعم از پیر، جوان و کودک آمدند تا اعلام کنند که در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی که امسال شدت و غلظت بسیار بالایی به خود گرفته ایستاده‌اند و مقاومت می‌کنند و انشالله با این وحدت و انسجام و یکپارچگی شرایطی را فراهم کنیم که این توطئه‌ها یکی پس از دیگری خنثی و بی‌اثر شود.

بند‌پی خاطرنشان کرد: آنچه را که مردم مطالبه کرده‌اند این است همانطور که امروز مسئولان در میان مردم بودند در تصمیم‌گیری‌ها، مسائل و مشکلات مردم را با تدبیر و برنامه‌ریزی برطرف کنند. امیدوارم شرایطی را فراهم کنیم که عدالت و رفاه اجتماعی را برای همه مردم با بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت‌های قانونی به سر منزل مقصود برسانیم./ایلنا

اخبار مرتبط

بندپی: حاکمیت و دولت نقش بسزایی در حوزه جوانان دارند

استاندار تهران با بیان اینکه باید در حوزه آموزش و تغییر نگرش ایجاد شود ، گفت: حاکمیت،...

دستگاه‌های مسئول در پایتخت برای مواجهه با سیل احتمالی آماده باش هستند

استاندار تهران  از اماده باش دستگاه‌های مسئول در پایتخت برای مواجهه با سیل احتمالی خب...

استاندار تهران از نيروی انتظامی تقدیر کرد

استاندار تهران گفت:یکی از مهمترین وظایف دولت‌ها برقراری نظم، آرامش،امنیت و رفاه در جو...

80 هزار شغل در استان تهران ایجاد شده است

استاندار تهران گفت: در سال ۹۸ بدون تردید اقدامات خصمانه و توطئه های دشمنان علیه نظام ...

دیدگاه خود را بنویسید