اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 05 خرداد 1398
24 بهمن 1397
10:35

نوری:مردم علی رغم تمام مشکلات مادی و معیشتی در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شدند

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: بزرگترین پشتیبانی که یک نظام و حکومت می‌تواند داشته باشد، حضور مردم است.
سید راضی نوری

به گزارش سلام نو، سید راضی نوری  با تبریک چهل‌سالگی انقلاب اظهار داشت: بزرگترین پشتیبانی که یک نظام و حکومت می‌تواند داشته باشد، حضور مردم است. مردم علی رغم تمام مشکلات مادی و معیشتی حاضر شدند. به نظر من این حضور برای حفظ نظام بود و دلیلی بر حمایت از دولت و مسئولین نیست. مطالبه مردم که حداقل آنها حل مشکلات اقتصادی است بایستی در رأس کارهای همه مسئولان قرار گیرد.

وی افزود: امروز مهم‌ترین پشتوانه یک حکومت و نظام، حضور مردم در صحنه است که آمریکا از آن می ترسد. در تأیید تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر باشکوه‌تر برگزار شدن راهپیمایی امسال، باید بگویم که جایی نبود که کم شکوه‌تر از سال قبل بوده باشد.

نوری حضور پرشور مردم را علتی برای سنگین‌تر شدن وظیفه مسئولان دانست و گفت: وقتی که این‌طور حضوری هم باشد مسئولین بایستی ضعف‌های خود را اصلاح کنند. کار خود را جهادی انجام دهند. کارهایشان را مضاعف انجام دهند. مسئولین باید حواسشان باشد که مشکلات اقتصادی بیشتر از آن چیزی که هست به مردم فشار نیاورد. حضور مردم بزرگترین پیام را به ترامپ، جان بولتون و تمام کسانی که با نظام معاند هستند، داشت. بیعت مردم با رهبری بیعت مادی نیست بلکه معنوی است تا مقدماتی برای ظهور امام زمان باشد.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در پاسخ به این پرسش که نارضایتی مردم دقیقاً از چه چیزی است؟ اظهار کرد: نارضایتی مردم از فشار اقتصادی و بی‌عدالتی است. وقتی مردم می‌بینند که فلان مسئول با خودرویی خاص جابه‌جا می‌شود یا در جایی خاص با امکاناتی خاص زندگی می‌کند، از مسئولین دور می‌شود. این بحران اشرافی‌گری و فاصله مردم و مسئولین است. اگر مردم ببینید که مسئولین از جنس خودشان هستند مطمئناً امیدواری‌شان نسبت به مجموعه دولت بیشتر خواهد بود./ایسنا

اخبار مرتبط

دیدار نمایندگان مجلس با رئیس قوه قضائیه

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام ر...

سبحانی‌فر: وضعیت صنعت آی تی و آی سی تی در شرایط خوبی قرار دارد

رییس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت:  با توجه به تشدید تحریم های اقتصادی غرب بر ضد...

تذکر نماینده مجلی به رئیس جمهور و وزیر رفاه

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت:  آقای شریعتمداری بخشی از مردم کشور ...

علیجانی: مجلس نقش کلیدی را در حل مشکلات ایفا می کند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:  از دولت و رئیس جمهور به عنوان فرمانده جنگ اقتصادی ان...

دیدگاه خود را بنویسید