24 بهمن 1397
12:40

اعزازی: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب اسلامی را زمین گیر کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی همان ترامپ و جان بولتون هستند که مردم با این حضور باشکوه خود پاسخ کوبنده ای به آنها دادند و آنها را زمین گیر کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل سالگی انقلاب

به گزارش سلام نو، ضیاء الله اعزازی با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، در تحلیل این حضور عظیم مردم، بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیار با عظمت بود، مردم حماسه‌ آفریدند، مردم با فهم و شعور بالایی به دشمنان انقلاب اسلامی پاسخ دادند و آنها را زمین‌گیر کردند.

وی با بیان اینکه «دشمنان انقلاب اسلامی همان ترامپ و جان بولتون هستند که مردم با این حضور باشکوه خود پاسخ کوبنده ای به آنها دادند» گفت: من امیدوارم مسئولین هم این حضور پرشور را به خوبی درک کرده و حتی اگر مردم هم از آن‌ها درخواستی ندارند خودشان به فکر مردم باشند. مسئولین باید به این مردم خدمت کنند و به این مردم ارج نهند، مسئولان باید پیام مردم را دریافت کنند و به فکر آنها باشند.

اعزازی تاکید کرد: مسئولین به این مردم مدیون بودند ولی به نظر من مردم با این حماسه‌ای که آفریدند مسئولین را بیشتر به خود مدیون کردند، ما باید ضمن توجه به پیام مردم به فکر معیشت، اشتغال، رفاه و حمایت از تولید داخلی و عمل به اقتصاد مقاومتی باشیم./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید