اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 مرداد 1398
25 بهمن 1397 25 بهمن 1397
10:35 10:35

به زودی بزم دشمنان ایران به عزا تبدیل می‌شود

کریمی با اشاره به همزمانی این اتفاق با اجلاس ورشو گفت: این اتفاق هم‌زمان با اجلاس اراذل و اوباش و سردمداران کفر و نفاق، نتانیاهو و سناتورهای آمریکایی برای براندازی جمهوری اسلامی است. این اتفاق پیام شومی برای آن‌ها هم هست؛ چراکه به زودی سیلی بسیار محکمی از جوانان ما دریافت خواهند کرد و بزمشان به عزا تبدیل خواهد شد.
کریمی قدوسی

به گزارش سلام نو، جواد کریمی قدوسی  ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت شهدای حادثه‌ی تروریستی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این واقعه در زمانی و در ساعاتی اتفاق افتاد که در فضای عمومی کشور حماسه‌ی ۲۲ بهمن خلق شده و پیام گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری صادر شده است. هنوز صدای طنین فریادهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق مردم در گوش‌ها طنین انداز بوده و جوانان ما مشغول استماع گام دوم پیام انقلاب توسط رهبری بودند که این اتفاق رخ می‌دهد.

نمایند مردم مشهد با بیان این‌که «خون این جوانان تضمینی برای اجرای پیام رهبر معظم انقلاب است» اظهار کرد: در گام اول انقلاب پیام حضرت امام خطاب به جوانان بود. امام خمینی در پاسخ به این پرسش که با یاری چه کسی می‌خواهید اهدافی که در سر دارید را پیاده کنید؟ فرمودند که سربازان من در کوچه‌ها و گهواره‌ها هستند. این امر محقق شد و نمونه آن را در ۸ سال دفاع مقدس و مدیریت انقلاب دیده‌ایم.

وی افزود: جوانان نسل دوم و این شهیدان عزیز نیز قطعاً این پیام را عملی خواهند کرد. به زودی در گام دوم انقلاب در کمتر از چهل سال دیگر این منطقه را از وجود اشغال‌گران آمریکایی، آل سعود و صهیونیست آزاد خواهد کرد. در این شهادت ضمن حزن و اندوه، بشارت بزرگی نیز نهفته است که هم‌اکنون نیز آثار آن به وضوح دیده می‌شود.

کریمی با اشاره به همزمانی این اتفاق با اجلاس ورشو گفت: این اتفاق هم‌زمان با اجلاس اراذل و اوباش و سردمداران کفر و نفاق، نتانیاهو و سناتورهای آمریکایی برای براندازی جمهوری اسلامی است. این اتفاق پیام شومی برای آن‌ها هم هست؛ چراکه به زودی سیلی بسیار محکمی از جوانان ما دریافت خواهند کرد و بزمشان به عزا تبدیل خواهد شد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس «جیش‌الظلم» را دست پرورده آمریکا و آل سعود دانست و گفت: این گروه‌ها عددی نیستند و فقط می‌خواهد راه گم کنند. هدف اصلی برای ما آمریکایی‌ها، سعودی‌ها و صهیونیست‌ها هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کمیسیون امنیت ملی قصد بررسی و ورود به این موضوع را دارد؟ تصریح کرد: قاعده و یکی از وظایف ذاتی کمیسیون این است که به این موضوع ورود کند. همین امروز رئیس کمیسیون و هیئت رئیسه تصمیم می‌گیرند. اتفاقاً ما شنبه هم جلسه داریم. این موضوع را مورد بررسی قرار خواهیم داد. احتمالاً از ساختارها و سازمان‌های امنیتی دعوت خواهیم کرد تا گزارش دقیق را بشنویم. در صورت لزوم به منطقه خواهیم رفت و حتی از مجروحین هم بازدید خواهیم کرد. نتایج آن را کمیسیون به اطلاع مردم خواهد رساند.

کریمی قدوسی در پایان گفت: دشمن با این کار چند هدف را دنبال می‌کند یک هدفش این است که اینگونه وانمود کند که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی توان مقابله با این حرکات تروریستی را ندارند در حالی که سربازان ما بسیاری از حملات این دستگاه‌های شرارت در نطفه خفه کرده‌اند. اگر یک مورد این‌گونه هم پیش می‌آید با برخورد قاطع مدت‌ها در کما فرو برده خواهند شد و اجازه حرکت به آن‌ها نخواهیم داد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور تذکر کتبی دادند

علیرضا رحیمی ، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس تذکر کتبی نمایندگان...

جدل لفظی کریمی قدوسی و رحیمی

روز گذشته رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام از کریمی قدوسی انتقاد کرد و او را فاقد اص...

بلاتکلیفی آموزش و پرورش در نبود وزیر

جبار کوچکی‌نژاد عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس در جلسه علنی امروز خواستار معرفی وز...

مجلس جلسه علنی برای بررسی آتش‌سوزی مدرسه در زاهدان را آغاز کرد

 مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی  جلسه علنی را امروز دوشنبه 31 مرداد ماه برای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news