اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 01 مرداد 1398
25 بهمن 1397 25 بهمن 1397
12:50 12:50

سردار جلالی: دشمنان به دنبال ایجاد جنگ سایبری هستند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دشمنان در عصر حاضر به دنبال ایجاد جنگ سایبری مردم محور مبتنی بر شبکه های اجتماعی هستند و آموزش و اطلاع رسانی به مردم راهکار مقابله با توطئه دشمنان است.

به گزارش سلام نو، ، سردار غلامرضا جلالی روز پنجشنبه در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری با بیان این که دشمنان به دنبال مدیریت ذهن مردم در بستر فضای مجازی هستند، خاطر نشان کرد: اگر به درستی از شبکه های اجتماعی استفاده نشود آن ها عاملی برای ایجاد جنگ روانی و داخلی خواهند بود.


رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دشمنان در عصر حاضر به دنبال ایجاد جنگ سایبری مردم محور مبتنی بر شبکه های اجتماعی هستند و آموزش و اطلاع رسانی به مردم راهکار مقابله با توطئه دشمنان است.

** انسجام ملی پاسخ دندان شکن به توطئه دشمنان است


جلالی افزود: وحدت و انسجام ملی رمز موفقیت و راهکار مقابله با دسیسه های دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


وی ادامه داد: دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران با به کارگیری هر نوع ترفند در پی توطئه و ایجاد تنش در کشور هستند و حفظ وحدت موجب ناکامی دشمنان است.


وی ابراز داشت: دشمنان به صورت صریح و شفاف دشمنی خود با ایران را اعلام کردند و خروج از برجام و اعمال تحریم و فشارهای سنگین نمونه ای از اقدام های خصمانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


جلالی با بیان این که درگیر کردن مردم و حکومت دسیسه دشمنان برای رسیدن به اهداف شومشان است، ابراز داشت: آموزش، اطلاع رسانی و آگاهی به مردم زمینه ناکامی دشمنان در رسیدن به اهداف پلیدشان را فراهم می کند.
وی بیان کرد: هر چه انسجام و وحدت ملت تقویت شود عرصه برای ورود و دسیسه دشمنان سخت تر و غیر ممکن تر خواهد شد.


به گزارش ایرنا، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برای حضور در رزمایش پدافند غیرعامل با عنوان چهل سال اقتدار در منطقه مسکن مهر واقع به سمنان سفر کرده است./ایرنااخبار مرتبط

icon news

جای خالی مباحث جنگ اقتصادی در دروس دانشگاهی

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: اکثر اساتید حوزه اقتصاد در داخل کشور اظهار می‌کنند که...

در فضای سایبری باید علایق حزبی را کنار بگذاریم

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در کانال شخصی خود نوشت: خوب است از این اقدامات دشمن و...

سردار جلالی: اولویت ما افزایش آمادگی مقابله با تهدیدها است

 رئیس سازمان پدافند غیرعامل از برگزاری تمرین ها و رزمایش های مختلف با هدف ارتقای آماد...

جوانان باید با استفاده از فضای مجازی پاسخ دشمنان را بدهند

محمد جواد آذری جهرمی هم‌چنین در شورای اداری سمنان و آئین افتتاح همزمان چندین پروژه، ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news