اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 28 اسفند 1397
29 بهمن 1397
08:15

وزیر اطلاعات: در شرایط تحریم منطقه آزاد کیش می تواند نقش بسزایی برای جذب سرمایه داخلی و خارجی ایفا کند

وزیر اطلاعات اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم ها، سازمان منطقه آزاد کیش برای حمایت از بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی می تواند نقش جدی ایفا کند و به پشتوانه این اقدام تاثیری بسزایی بر رشد اقتصاد کشور داشته باشد.

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام و المسلمین علوی، وزیر اطلاعات، در دیدار غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاران گفت: مهمترین عامل برای حضور فعالانه سرمایه گذاران، ایجاد فضای امن روانی است که می تواند به رشد و شکوفایی جدی کیش کمک کند.


وزیر اطلاعات در ادامه افزود: با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم ها، سازمان منطقه آزاد کیش برای حمایت از بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی می تواند نقش جدی ایفا کند و به پشتوانه این اقدام تاثیری بسزایی بر رشد اقتصاد کشور داشته باشد.


وزیر اطلاعات همچنین تاکید کرد: وزارت اطلاعات با همه توان خود از امنیت سرمایه گذاران کیش حمایت می کند.


غلامحسین مظفری رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در کیش گفت: در حال حاضر سرمایه گذاری های جدی و هدفمندی در جزیره کیش انجام می شود که توسعه گردشگری را در پی دارد.


دکتر مظفری ضمن تبیین برنامه های در دست اجرا در خصوص اولویت‌های سرمایه‌گذاری در جزیره کیش اظهار داشت: این جزیره به موازات رونق گردشگری داخلی، به دلیل شرایط اقلیمی خاص و دارا بودن ظرفیت های ویژه ، می تواند به توسعه گردشگری بین المللی در کشور کمک کند.


گفتنی است در جهت ارتقا اقتصادی و گسترش فعالیت های تجاری وگردشگری درجزیره کیش، عصر شنبه ٢٧ بهمن نیز، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشستی با معاون اول رییس جمهور دیدار و گفت و گو کرد./ایرنااخبار مرتبط

نوبخت مشکل مناطق آزاد را حل می‌کند؟

گمرک کشور، بیست و هفتم دی ماه امسال در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی مستقر در مناطق آزا...

وزیر اطلاعات: شهادت رمز کرامت یک ملت است

وزیر اطلاعات گفت: شهادت راز و رمز و عامل عزت، سربلندی و کرامت یک ملت است و اگر انقلاب...

وزیر اطلاعات: عظمت ایران این روزها دشمنان را مات و مبهوت کرده است

وزیر اطلاعات تصریح کرد: امروز ایران اسلامی از عظمت و اقتداری برخوردار است که دشمنان ...

هدف دشمن رویگردانی مردم از مسئولان کشور است

وزیر اطلاعات گفت: هدف دشمنان انقلاب رویگردانی مردم از مسئولان است و ما باید برای خنث...

دیدگاه خود را بنویسید