اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
06 اسفند 1397
11:10

دستگاه های نظارتی فضا را برای اخلاگران اقتصادی نا امن کنند

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: چنین وضعیتی باعث به وجود آمدن احساسی در مردم می‌شود که نگرانی از روزهای آینده را برمی‌انگیزد. در چنین شرایطی خانواده‌ها نمی‌دانند که قیمت فلان کالا فردا صبح چقدر تغییر قیمت خواهد داشت. به نظر بنده دستگاه‌های نظارتی باید در حوزه اقتصاد به گونه‌ای عمل کنند که برای مردم ایجاد امنیت و برای اخلالگران اقتصادی ایجاد ناامنی کنند.
نصرالله پژمانفر در ایسنا

به گزارش سلام نو ، حجت‌الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر گفت: در بازاری که هیچ برخورد و کنترلی بر آن نشود هر اتفاقی محتمل است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: چنین وضعیتی باعث به وجود آمدن احساسی در مردم می‌شود که نگرانی از روزهای آینده را برمی‌انگیزد. در چنین شرایطی خانواده‌ها نمی‌دانند که قیمت فلان کالا فردا صبح چقدر تغییر قیمت خواهد داشت. به نظر بنده دستگاه‌های نظارتی باید در حوزه اقتصاد به گونه‌ای عمل کنند که برای مردم ایجاد امنیت و برای اخلالگران اقتصادی ایجاد ناامنی کنند.

وی با  انتقاد از نحوه توزیع گوشت قرمز و تشکیل صف‌های طولانی در فروشگاه‌ها و واحدهای صنفی شهرها، گفت: در حال حاضر وضعیت توزیع گوشت وارداتی به شکلی است که هم موجب ایجاد صف‌های طولانی در معابر و فروشگاه‌های کوچک و بزرگ شده و هم این گوشت توسط برخی افراد سودجو و دلال در بازار آزاد به چند برابر قیمت به مردم یا به رستوران‌ها فروخته می شود.

نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: مجلس باید به این مسئله ورود کند، اما ورود مجلس نباید متهم به ورود سیاسی شود. این مسئله به شدت نگران کننده است اما تلاشمان را می‌کنیم. امیدوارم دستگاه‌های اجرایی و نظارتیِ مسوول به وظایف خود بهتر از گذشته عمل کنند./ایسنا

اخبار مرتبط

دشمن به دنبال ضربه زدن به مسائل فرهنگی کشور است

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مهم‌ترین مسأله‌ای که جریان ا...

دیدگاه خود را بنویسید