اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 05 فروردین 1398
07 اسفند 1397
13:20

امیری: فشار روی دولت بسیار زیاد است

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار کرد: فشار کار روی اعضای دولت بسیار زیاد است و عمده وقت دولت برای بحث‌های معیشتی و اقتصادی و کم کردن آثار تحریم‌ها است.

امیری

به گزارش سلام نو، حسینعلی امیری در دیدار با آیت‌الله شفیعی، نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد: من به وکالت و نیابت از آقای رئیس جمهور به محضر آیت الله شفیعی رسیدم تا سلام رئیس جمهور را به شما برسانم.

وی افزود: فشار کار روی اعضای دولت بسیار زیاد است و عمده وقت دولت برای بحث‌های معیشتی و اقتصادی و کم کردن آثار تحریم‌ها است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: آمریکایی‌ها از هر ابزار و وسیله‌ای استفاده می‌کنند تا شرایط بر ایران سخت‌تر شود. تحریم‌ها به شکلی است که از بحث دولت‌ها عبور کرده و آمریکایی‌ها مستقیماً با شرکت‌ها و بانک‌ها و موسسات تماس می‌گیرند تا با ایرانی‌ها کار نکنند.

امیری ادامه داد: مقاومت مردم و لطف خداوند بوده است که تا کنون توانسته ایم از شرایط سخت عبور کنیم و همه با همت مردم در ادامه نیز از این شرایط سخت عبور می‌کنیم.

وی عنوان کرد: عبور از این شرایط نیاز به همدلی و همراهی دارد و همه باید به دولت کمک کنند، زیرا دولت نمی‌تواند به تنهایی از تحریم‌ها عبور کند. همه باید تلاش کنند تا بتوانیم با همراهی یکدیگر از این تحریم‌ها عبور کنیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: دشمنان مرتباً داخل کشور را رصد می‌کنند و وقتی امید و اعتماد مردم را ببینند، قطعاً نا امید می‌شوند.

امیری خاطرنشان‌کرد: دشمنان فکر می‌کردند که ایران به چهلمین سال انقلاب خود نمی‌رسد اما حضور مردم نشان داد که دشمنان سخت در اشتباه هستند و کنار انقلاب خود ایستاده اند./ایسنا

اخبار مرتبط

واکنش امیری به سخنان رئیس جمهور

معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره صحبت‌های روز گذشته روحانی مبنی بر عدم مخالفت رهبری ب...

امیری: کشورهای اسلامی در قبال افراط گرایی‌هایی که زائیده تفکر دشمنان اسلام است با تدبیر عمل کنند

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه نشست‌های گروه دوستی پارلمانی ایران و الجزایرس...

دیدگاه خود را بنویسید