اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 05 خرداد 1398
07 اسفند 1397
12:50

خبر استعفای ظریف تیتر کدام روزنامه بود؟

به علت استعفاء ناگهانی ظریف اغلب روزنامه‌های امروز به انتشار این نرسیدند و تنها دو روزنامه در چاپ اول خود این خبر را منتشر کرده‌اند.
ظریف

به گزارش سلام نو، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه دوشنبه (۷ اسفندماه) با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود با تبریک روز زن و مادر از استعفای خود و اتمام همکاری‌هایش با دولت دوازدهم در مقام وزیر امور خارجه خبر داد.

در همین راستا روزنامه «آرمان امروز» در همان چاپ اول، مطلبی با تیتر یک «شوک استعفای ظریف» و روتیتر «مخالفان "اف ای تی اف" معمار برجام را از ادامه راه بازداشتند» منتشر کرده که در آن به دلیل استعفای ظریف و سکوت رئیس جمهور در برابر این اقدام اشاره کرده است.

روزنامه «خراسان» هم در چاپ اول خود به پست اینستاگرامی محمد جواد ظریف در شب گذشته اشاره کرده و آورده است: «وزیر خارجه کشورمان حوالی ساعت ۲۳ دیشب در پستی اینستاگرامی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن نوشت: «از بزرگواری مردم عزیز و دلاور ایران و مسئولان محترم در ۶۷ ماه گذشته بسیار سپاس‌گزارم. از ناتوانی برای خدمت و تمام کاستی‌ها و کوتاهی‌ها در دوران خدمت صمیمانه پوزش می‌خواهم.»

اما روزنامه «شرق» در چاپ دوم خود مطلبی با تیتر یک «ناگهان استعفا» و رو تیتر «محمد جواد ظریف در اقدامی غیر منتظره در یک پست اینستاگرامی از استعفای خود خبر داد» را منتشر کرد که در آن به پست اینستا گرامی استعفای ظریف و واکنش‌های مسئولان در قبال این اقدام اشاره کرده است./ایسنا

اخبار مرتبط

صادق خرازی از رایزنی با سلیمانی و ظریف می‌گوید

صادق خرازی گفت: من به دلیل رفاقتی که با آقایان ظریف و سردار سلیمانی دارم، با هر دو نف...

جزئیات استعفاء ظریف از زبان کاظم جلالی

کاظه جلالی اظهار کرد: در زمان اعلام استعفاء ظریف از آنجا که ما هم در صحن علنی مجلس ب...

اعتراف عجیب کیهان!

روزنامه کیهان که به شدت ضد مواضع دولت قلم می‌زند نوشت : استعفای ظریف با استقبال و ذو...

حرکت ظریف شاید تلنگری باشد برای آینده تا وزارت خارجه به جایگاه اصلی بازگردد

عضو فراکسیون امید اظهار کرد: وقتی وزیر خارجه به عنوان نماینده نظام در مذاکرات حضور م...

دیدگاه خود را بنویسید