اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه 29 اسفند 1397
07 اسفند 1397
16:30

یک نماینده مجلس با اشاره به استعفای ظریف: نباید موجب شادی بدخواهان شویم

هادی قوامی، نماینده مردم اسفراین در مچلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح موضوع استعفا موجب خوشحالی بدخواهان و ایجاد یاس در جامعه می‌شود. او تاکید دارد که در آینده مجلس و دولت باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشند.

استعفای وزرا موجب خوشحالی بدخواهان می‌شود

نماینده مردم اسفراین در مچلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح موضوع استعفا موجب خوشحالی بدخواهان و ایجاد یاس در جامعه می‌شود

به گزارش سلام نو، هادی قوامی در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت بعد از ظهر امروز مجلس بیان کرد: مجلس شورای اسلامی به هیئت دولت و به تک تک وزرا رأی می‌دهد که در ارتباط با وظایفی که دارند اقدام و عمل کنند و به مجلس و در پیشگاه ملت پاسخگو باشند.

وی افزود: این روالی که اکنون ایجاد شده مشکلاتی را ایجاد کرده است. در این شرایط سخت اقتصادی که هم مجلس و هم دولت باید در خط مقدم باشند و خودشان را وقف منافع نظام کنند این سوال مطرح می‌شود که چرا از استعفا استفاده می‌کنند و با این استعفا دیگر نسبت به مسئولیتهای خود پاسخگو نمی‌شوند و هنگامی هم که مسئول بعدی در این شرایط بخواهد کار خود را شروع کند برای مدتها همه تقصیرها و گناه را به گردن مسئول قبل می‌اندازند.

قوامی تاکید کرد: این موضوع به شأن و جایگاه مجلس آسیب می‌زند ما نمایندگان که مظهر اراده جامعه هستم باید در مقابل این اتفاقات پاسخگو باشیم و مسائل را برای مردم شفاف کنیم تا بتوانیم در این شرایط بر مشکلات فایق بیاییم.

وی  بیان کرد: از تولید داخلی حمایت کنیم تقاضا دارم در زمان بررسی بودجه تمام تلاش انجام شود که حمایت از تولید داخلی مورد توجه همه باشد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که عده‌ای در شرایط کنونی با یک استعفا می‌خواهند نسبت به دوران خود و مسئولیت خود پاسخگو نباشند، تاکید کرد: طرح موضوع استعفا موجب خوشحالی بدخواهان و ایجاد یاس در جامعه می‌شود.

اخبار مرتبط

ظریف با آیت‌الله العظمی علوی گرگانی دیدار کرد

وزیر خارجه کشورمان شب گذشته با آیت الله علوی گرگانی دیدار کرد. 

باید اختلافات را کنار بگذارید تا مشکلات حل شود

 آیت الله سید محمد علوی گرگانی گفت:  دشمن در اطراف ما منتظر است تا ما با اختلافات خود...

دیدار ظریف با آیت‌الله سبحانی

وزیر امور خارجه در ادامه سفر خود بهه استان قم  با آیت الله سبحانی دیدار و گفت وگو کرد...

سبحانی‌فر: وضعیت صنعت آی تی و آی سی تی در شرایط خوبی قرار دارد

رییس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت:  با توجه به تشدید تحریم های اقتصادی غرب بر ضد...

دیدگاه خود را بنویسید