اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه 29 اسفند 1397
08 اسفند 1397
10:30

با استعفای وزیر امور خارجه نمایندگان مجلس در باره مخالفت با این استعفا اجماع کردند

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای محمد جواد ظریف در شرایط حساس سیاست خارجی و اقتصادی به طور یقین به صلاح کشور نیست.

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام عبدالحمید خدری   افزود: در این ارتباط پس از اعلام استعفای وزیر امور خارجه نمایندگان مجلس در باره مخالفت با این استعفا اجماع کردند و تاکنون 135 امضا جمع شده است.
وی بیان کرد: استعفای محمد جواد ظریف در شرایط حساس سیاست خارجی و اقتصادی به طور یقین به صلاح کشور نیست و وزیر امور خارجه باید نسبت به تصمیم خود تجدید نظر کند.
خدری اضافه کرد: در این شرایط شخصی که 50 درصد توانمندی محمد جواد ظریف را داشته باشد نداریم و تلاش می کنیم ایشان نسبت به تصمیم خود تجدید نظر کنند.
وی یادآور شد: استعفای وزیر امور خارجه دراین شرایط پیامد های منفی درعرصه داخلی و خارجی به دنبال دارد و بیانگر این است که اتحاد و همبستگی کامل در بین اعضای دولت وجود ندارد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: محمد جواد ظریف از توانمند ترین اعضای هیات دولت و وزیران امور خارجه در بعد از انقلاب است و تعریف رهبر معظم انقلاب از ایشان تائیدی براین مدعاست و برای دفاع از جایگاه ایشان تلاش می کنیم.
خدری یادآور شد: محمد جواد ظریف یکی از وزیران سالم با عملکرد مثبت و قوی دولت دوازدهم است و انتظار می رود رئیس جمهوری با نگاه ویژه تری از حضور ایشان برای پیشبرد اهداف دولت بهره ببرد.
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دولت دوازدهم به تازگی در صفحه شخصی خود خبر استعفای خود را منتشر کرده است./ایرنااخبار مرتبط

ظریف: ایرانی‌ها اجازه نخواهند داد سایر کشورها در مورد سرنوشت آنها تصمیم بگیرند

وزیر امور خارجه کشورمان  به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت پیامی صادر کرد.

ظریف با آیت‌الله العظمی علوی گرگانی دیدار کرد

وزیر خارجه کشورمان شب گذشته با آیت الله علوی گرگانی دیدار کرد. 

باید اختلافات را کنار بگذارید تا مشکلات حل شود

 آیت الله سید محمد علوی گرگانی گفت:  دشمن در اطراف ما منتظر است تا ما با اختلافات خود...

دیدار ظریف با آیت‌الله سبحانی

وزیر امور خارجه در ادامه سفر خود بهه استان قم  با آیت الله سبحانی دیدار و گفت وگو کرد...

دیدگاه خود را بنویسید