اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 02 خرداد 1398
09 اسفند 1397
08:15

ابتکار: همه مشکلات را قبول داریم اما نا امید کردن مردم با هیچ کدام از شئونات دینی و ملی ما سازگار نیست

معاون رئیس جمهور گفت: همه می دانیم و قبول داریم گرانی و مشکلات زیاد است، هیچ کس این مشکلات را انکار نمی کند. اما اینکه بیاییم با طرح موضوعاتی مردم را خسته و ناامید یا تحریک کنیم تا در ذهن آنها نفرت به وجود آید با هیچ کدام از شئونات دینی و ملی ما سازگار نیست.
ابتکار: عده‌ای در داخل همراه با ترامپ علیه دولت نفرت‌پراکنی می‌کنند

به گزارش سلام نو،  روزگار عجیبی است، کشور در جنگ اقتصادی با آمریکا به سر می برد و دولت در خط مقدم جبهه با چالش های عدیده ای دست و پنجه نرم می کند اما در عقبه تندروهای مخالف دولت برای برهم زدن تمرکز مسئولان اجرایی از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

یک روز مدعی جمع آوری امضا برای طرح استیضاح رئیس جمهور می شوند و روز دیگر برای ایجاد بی اعتمادی بین مردم نسبت به دولت اخبار کذب را نشر می دهند اما اینها گوشه ای از اقدامات تندروها است. پروژه جدید آنها وصل کردن همه مشکلات کشور از ابتدای انقلاب تاکنون به برجام و نوشتن همه مشکلات به پای دولت است.

معصومه ابتکار درباره تلاش تندروهای مخالف دولت برای نوشتن مسئولیت همه مشکلات کشور به پای دولت دوازدهم گفت: این افراد سعی دارند تلاش های آقای ترامپ و براندازها برای ایجاد جنگ روانی و اقتصادی علیه کشور را نادیده بگیرند.

وی افزود: دولت آمریکا همه تلاش خود را به کار گرفته تا با دامن زدن به نوسانات ارزی و قاچاق، اقتصاد ایران را زمین بزند اما این عده در داخل با بی توجه به همه این اقدامات، می خواهند همه تقصیرها را گردن دولت بیاندازند. چرا؟ چون دولت را رقیب اصلی خود می دانند.

معاون رئیس جمهور یادآور شد: همین جریان نتوانست در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ آقای رئیس جمهور را شکست دهد و حالا در عرصه بازی کردن با سرنوشت مردم و اقتصاد ایران متاسفانه با آمریکا هم افزایی پیدا می کند. یعنی الان یک هم افزایی بین جریان های خارجی و متأسفانه عده ای در داخل است تا به هر قیمتی با طرح مطالب نفرت پراکنی در این شرایط سخت اقتصادی، نگاه مردم را به دولت بی اعتماد کنند.

وی ادامه داد: همه می دانیم و قبول داریم گرانی و مشکلات زیاد است، هیچ کس این مشکلات را انکار نمی کند. اما اینکه بیاییم با طرح موضوعاتی مردم را خسته و ناامید یا تحریک کنیم تا در ذهن آنها نفرت به وجود آید با هیچ کدام از شئونات دینی و ملی ما سازگار نیست.

وی درباره ادعای دلسوزی طراحان استیضاح رئیس جمهور برای مردم و دفاع از حقوق آنها گفت: مجلس برای دفاع از مردم تحت شرایط سخت اقتصادی باید به کمک دولت بیاید و سعی کند، آرامش بیشتری در کشور برقرار شود. به عنوان مثال هم اکنون ضرورت دارد جلوی تمام مسیرهایی که اقتصاد ایران را ناپایدار می کند گرفته و در عوض به طرح های اشتغال زای دولت برای زنان و مردان پرداخته شود.

ابتکار تأکید کرد: در این شرایط بسیار حساس، واقعا برای مردم جای سئوال است که طرح سئوال مجدد یا استیضاح رئیس جمهور می خواهد کدام یک از مشکلات کشور را حل کند؟ کشور با این اقدامات بیشتر دچار تزلزل و ناپایداری می شود و قطعا بستری فراهم می آید تا باز یک عده ای بهره برداری کرده و بیشتر قاچاق کنند، دلار را بالا ببرند و از آب گل آلود ماهی بگیرند./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

عزم دولت برای مبارزه با فساد در بازار کاغذ

معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: دولت در موضوع فساد و رانت ناشی از توزیع کالاهایی که ب...

آسیب روانی سیل بسیار جدی است

معصومه ابتکار اظهار کرد: آسیب روانی سیل بسیار جدی است و در مادران و کودکان حساسیت بیش...

انتصاب مدیران زن در کشور رشد داشته

معصومه ابتکار معاون امور زنان رییس جمهور با اشاره به رشد میزان انتصاب مدیران زن در کش...

ماجرای زندان قرچک را از طریق قوه قضاییه پیگیری می‌کنیم

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اینکه حادثه زندان قرچک از طریق قوه...

دیدگاه خود را بنویسید