اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 05 خرداد 1398
09 اسفند 1397
08:55

ایران هنوز بازیگر اول در سوریه است

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار کرد: بشار اسد در ایران صحبت‌هایی از هماهنگی و همکاری‌ها برای بازسازی سوریه انجام داد که این حکایت از گذر از بحران دارد. همچنین حضور اسد در تهران نشان داد که توطئه اقتصادی که برخی کشورهای منطقه و محافل جنگ افروز دنبال می‌کنند هیچ تأثیری ندارد و طبق گفته اسد جمهوری اسلامی ایران همچنان بازیگر اول سوریه است.
محمدجواد جمالی

به گزارش سلام نو، محمد جواد جمالی ، با اشاره به سفر بشار اسد رئیس جمهور سوریه به ایران گفت: این سفر نشان می‌دهد که بشار اسد از شرایطی که نیروهای مرتجع منطقه، آمریکا و صهیونیست‌ها دنبال می‌کردند، عبور کرده و سوریه به ثبات سیاسی رسیده است.

وی افزود: بشار اسد در ایران صحبت‌هایی از هماهنگی و همکاری‌ها برای بازسازی سوریه انجام داد که این حکایت از گذر از بحران دارد. همچنین حضور اسد در تهران نشان داد که توطئه اقتصادی که برخی کشورهای منطقه و محافل جنگ افروز دنبال می‌کنند هیچ تأثیری ندارد و طبق گفته اسد جمهوری اسلامی ایران همچنان بازیگر اول سوریه است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «اسد در صحبت‌هایش از کمک‌های ایران قدردانی کرد»، گفت: صحبت‌ها و حضور او در تهران خط بطلانی بر تبلیغات مزدوران داخلی و خارجی کشید. همچنین به رژیم صهیونیستی نشان داد که همکاری‌های عمیق و همه جانبه بین ایران و سوریه ادامه خواهد داشت و فشارهای صهیونیست‌ها برای اثرگذاری بر توازن قدرت منطقه‌ای در سوریه تأثیری نخواهد داشت./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید