اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 03 خرداد 1398
10 اسفند 1397
23:12

پشت پرده 2000 امضا علیه آذری‌جهرمی افشا شد

روح الله مومن نسب که صداوسیما سعی دارد او را کارشناس جا بیندازد همان کسی است که ادعای مضحک باردار شدن دختری به خاطر دو گیگ اینترنت را مطرح کرد. حالا مشخص شده او یکی از افراد پشت پرده جمع آوری امضا علیه وزیر ارتباطات است.
مدعی بارداری دختر ۱۲ ساله با ۲۰۰۰ مگ اینترنت رایگان، پشت پرده جمع کردن امضا علیه آذری‌جهرمی

به گزارش سلام نو، اخیرا در خبرها آمده بود که دو هزار نفر از مردم اهواز از وزیر ارتباطات شکایت کرده اند.

حدود ۳ ماه قبل، تیمی سه نفره، شامل آقایان روح الله مومن نسب، کهوند و فروهر، از تهران عازم اهواز شده اند. با همراهی برخی علمای محلی، به بیش از ۳۰۰ مسجد و پایگاه بسیج مراجعه و پس از تلاش، حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر طومار تهیه شده توسط این گروه را امضا می کنند. در این طومار، ظاهرا ادعا شده که کم کاری وزارت ارتباطات در مسدودسازی تلگرام، عامل بروز جنایت داعش در اهواز و شهادت جمعی از نیروهای مسلح در رژه است. ادعایی که در پشت خود حرفهای نگفته بسیاری دارد، آیا در نرم افزارهای بومی اطلاعات همه مردم مورد استراق سمع قرار می گیرد که امکان کشف جنایات قبل از وقوع فراهم است؟ آیا در سایر کشورهای دنیا که اقدامات تروریستی به وقوع می پیوندند، مقصر فضای مجازی است؟ و بسیاری از انتقادات دیگر.

روح الله مومن نسب، همان کسی است که ادعا کره بود یک دختر دختر ۱۲ ساله با دو گیگ اینترنت رایگان باردار شده است. وی در مقطعی به عنوان کارشناس در دادستانی کل کشور و در دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق مشغول بکار بود./ جماران

اخبار مرتبط

راه اندازی سامانه صحت اخبار

ترویج شایعه و اخبار دروغ یکی از آفت‌های نظام انتقال سینه به سینه و فضای مجازی است و ق...

نظر وزیر ارتباطات نسبت به استفاده از تلگرام طلایی

آذری جهرمی همه پوسته های فارسی تلگرام را فاقد امنیت دانست.

ضرورت مدیریت برقراری راه ارتباطی و تامین آب شهر پلدختر

وزیر ارتباطات گفت: گفتند چهار کامیون، دو بیل مکانیکی و گریدر نیاز است که بتوانند کار ...

دیدگاه خود را بنویسید