اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
11 اسفند 1397 11 اسفند 1397
10:30 10:30

شکوری راد: شایسته‌گزینی در کشور قربانی نظارت‌استصوابی بی‌ضابطه و شل‌کن سفت‌کن آقایان شده‌است/رمضان‌زاده: اگر راست می گویید نظارت استصوابی را تعطیل کنید

صحبت‌های توئیتری کدخدایی درباره نظارت استصوابی با واکنش‌های زیادی از سوی اصلاح‌طلبان مواجه شده است.
واکنش اصلاح‌طلبان به  اظهارنظر کدخدایی در باره نظارت استصوابی

به گزارش  سلام نو، بعد از اظهارات توئتیری عباسعلی کدخدایی درباره نظارت استصوابی که گفته بود: «هر وقت من انتخاب نشوم، انتخابات مهندسی شده است. هر وقت من تایید نشدم، نظارت قانونی بد است. اما هر وقت تایید شدم دیگر نه انتخابات مهندسی شده است و نه نظارت استصوابی بد است. این یعنی قانون به کنار، هر چه باب میل من است انجام شود. حکایت همان است که گفته مرگ خوبه ولی برای همسایه!» چهره‌های اصلاح طلب به این توئیت واکنش نشان دادند.

علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت با مخاطب قرار دادن سخنگوی شورای نگهبان در توئیترش نوشت: «از حدگذرانده‌اند.شایسته‌گزینی در کشور قربانی #نظارت‌استصوابی بی‌ضابطه و شل‌کن سفت‌کن آقایان شده‌است و براساس آن ناکارآمدی و فساد همه جا را گرفته‌است.حال ایشان بجای آنکه سرش را پایین بیاندازد و شرمنده حاصل کار خودشان باشد باد در پاچه قربانیان کرده و بر دل و پهلوی آنها مشت می‌کوبد.»

عبدالله رمضان‌زاده نیز در خطاب به کدخدایی نوشت: اگر راست می گویید نظارت استصوابی را برای همیشه و همگان تعطیل کنید تا دیگر کسی بهانه ای نداشته باشد.

آذر منصوری قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت نیز در پاسخ به توئیت شکوری‌راد خطاب به کدخدایی در توئتیرش نوشت: ارزیابی و داوری منصفانه در خصوص چگونگی و حاصل نظارت استصوابی کار سختی نیست. ببینند در انتخابات مجلس دهم از مجموع جریان های سیاسی که در انتخابات ثبت نام کردند،چند نفر تایید صلاحیت وجند نفر رد صلاحیت شدند و دلیل رد صلاحیت ها چه بوده است. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

عباس عبدی روزنامه‌نگار و فعال اصلاح‌طلب نیز با مخاطب قرار دادن کدخدایی در توئیتی نوشت: یکی که خیلی عصبانی بودبا فریاد به دیگری گفت هزار دلیل دارم که خدا نیست.دومی به طنز جواب داد،من یک دلیل دارم کافی‌ست.چون اگر خدا بود فردی چون تو را نمی‌آفرید! حالا حکایت سخنگوی شورای نگهبان شده.هیچ دلیلی برای نادرستی ادعای این شورا بهتر از وجود سخنان غیرحقوقی وجدلی سخنگوی آن نیست.

1717

اخبار مرتبط

icon news

آیا حاکمیت به اصلاح‌طلبان اعتماد می‌کند؟

طیفی از بدنه اصلاح‌طلبان معتقدند رویکرد فعلی اصلاح‌طلبان نه تنها به اعتماد سازی بین ا...

مصطفی تاجزاده: در هیچ دوره‌ای به اندازه امسال میان اصلاح‌طلبان درباره انتخابات اختلاف نظر وجود نداشته است

  یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: در مورد استراتژی عبور از انتخابات و گذر از صندوق رأی...

مخالفت جدی برخی اصلاح‌طلبان با مشارکت مشروط انتخاباتی

اصغرزاده با انتقاد از رویکرد اصلاح‌طلبان در مواجهه با مردم ادامه داد: «تصویری که برای...

مشکل اصلاح‌طلبان این بود که در این سال‌ها تنها به دستاورد دولت در سیاست خارجی دل خوش کردند

ابراهیم اصغرزاده گفت:  دولت آقای روحانی که با وعده تدبیر و امید بر سر کار آمد، در نتی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news