اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 29 اردیبهشت 1398
11 اسفند 1397
12:55

بیانیه گام دوم انقلاب فصل جدیدی از حیات جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: انسجام، وحدت، همدلی و پیروی از منویات رهبری چشم انداز روشنی را برای پیشرفت بیش از گذشته کشورمان در حوزه های مختلف فراهم می کند

به گزارش سلام نو، محمد عزیزی   با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب حاوی سرفصل ها، نکات مهم و اساسی است، افزود: به یقین برنامه ریزی مدون و عمل به موارد یاد شده در این بیانیه فصل جدیدی از حیات جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد.
وی اظهار داشت: رهبری در این بیانیه به این مهم توجه داشتند که برای برداشتن گامهای استوار در آینده، باید گذشته را درست شناخت و از تجربه‌ها درس گرفت.
این نماینده مجلس ادامه داد: دشمنان طی 40 سال گذشته برنامه های مختلفی را برای تضعیف نظام اسلامی اجرا کرده اند که همواره با بصیرت، هوشیاری و تدبیر رهبری نقش برآب شده است.
وی اضافه کرد: این ناملایمات پیشرفت نظام اسلامی در حوزه های مختلف را با کندی مواجه نکرده و حتی موفقیت ها بسیار چشمگیر بوده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه یاد شده به جایگاه اخلاق و معنویت نیز توجه ویژه ای کرده اند و به این مهم باید توجه داشت که بسیاری از توفیقات علمی و معنوی و حتی در بحث ایثار بر گرفته از این مولفه های مهم بوده است.
وی خاطرنشان کرد: انسجام، وحدت، همدلی و پیروی از منویات رهبری چشم انداز روشنی را برای پیشرفت بیش از گذشته کشورمان در حوزه های مختلف فراهم می کند و در این میان ملت ایران در صحنه های مهم و سرنوشت ساز همواره نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند./ایرنااخبار مرتبط

تمام هزینه‌هایی که آیت‌الله جنتی به نظام تحمیل کرده است

حامیان جنتی او را عمارِ انقلاب می‌دانند که در راه وفاداری به امام و رهبری متحمل مشقت‌...

نگرانی عارف از کاهش اعتماد مردم به حاکمیت

محممد رضا عارف به مناسبت سالگرد رفراندوم تعیین نظام جمهوری اسلامی در یادداشتی از کاهش...

ابتکار: کرامت بانوان در جمهوری اسلامی از جایگاه برجسته ای برخوردار است

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: زنان در 40سال گذشته پیشرفت های زیادی د...

اتحاد، اتحاد رمز پیروزی است / در ستایش جمهوری و آزادی حق انتخاب مردم

انتخابات در تمام این سال‌ها قوی‌ترین سلاح جمهوری اسلامی در برابر رقبای منطقه‌ای است و...

دیدگاه خود را بنویسید