اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
12 اسفند 1397 12 اسفند 1397
13:43 13:43

نماینده بابلسر: صدای شکستن ستون فقرات اقشار ضعیف جامعه را نمی‌شنوید؟

نماینده مردم بابلسر و فریدون‌کنار در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا برای حل مشکلات مردم اقدام جدی نمی‌شود؟ شما و بانک مرکزی قول دادید که مشکلات مؤسسات مالی را حل کنید .
نانواکناری

به گزارش سلام نو،  ولی الله نانواکناری در جلسه‌ علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: چالش اقتصادی و معیشتی روز به روز عمیق‌تر و غول تورم افسار گسیخته‌تر شده و در حال بلعیدن سفره و معیشت خانواده‌ها است. معضل بیکاری خصوصاً برای جوانان تحصیل کرده و تعطیلی کسب و کار بر انبوه بیکاران افزوده است. بی‌ثباتی قیمت ارز، طلا، خودرو و ارزاق عمومی از جمله گوشت، مرغ و همچنین پایین آمدن ارزش پول ملی باعث فقر جانکاه، طلاق و ناهنجاری‌های اجتماعی شده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی در ادامه تذکر خود گفت: صدای شکستن ستون فقرات اقشار ضعیف جامعه را نمی‌شنوید؟ چرا برای حل مشکلات مردم اقدام جدی نمی‌شود؟ شما و بانک مرکزی قول دادید که مشکلات موسسات مالی را حل کنید ولی متأسفانه هر روز شاهد مراجعات مکرر مال باختگان برای وصول سپرده‌های زیر ۱۰۰ میلیون هستیم. چرا هیچ کس جواب‌گو نیست؟

نماینده مردم بابلسر در پایان خودکفایی را راه‌حل دور زدن تحریم‌ها خواند و تاکید کرد: آقای رئیس‌جمهور! چرا به جای دور زدن تحریم‌ها با عملکرد ناصواب، خودتان را دور می‌زنید؟ یکی از ضروری‌ترین اقدامات در راستای خودکفایی، غذا و دارو است. در مورد برنج اگر فقط استان‌های شمالی ما در سال دو بار کشت داشته باشند می‌توانیم صادرات برنج داشته باشیم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تاثیر پیشنهادات اروپا بر برنامه بانک مرکزی

رئیس بانک مرکزی اظهار کرد که این بانک برنامه خود را به پیشنهاد 15 میلیارد دلاری اروپا...

عامل توزیع ارزهای بانک مرکزی فرار کرد / سالار آقاخان به خاوری پیوست

سالار آقاخان جوانی 28 ساله که از متهمان مطرح و بنام پرونده ارزی است که کیفرخواستش به...

حساب‌های بانکی از سال 95 رصد می‌شدند

 مسئول فرار مالیاتی سازمان مالیاتی با علام اینکه از سال ۹۵ اطلاعات گردش مالی افرادی ر...

چالش های حذف 4صفر برای دولت/ آیا بهبودی در اقتصاد حاصل می‌شود؟

با ارائه برنامه جدید دولت برای حذف چهار صفر از پول ملی  کارشناسان حوزه بودجه‌نویسی مع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news