اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 05 خرداد 1398
12 اسفند 1397
16:20

دردسر معاون فرماندار به خاطر تبریک روز مهندس به میرحسین موسوی

پیام تبریک معاون سیاسی فرماندار شهرستان شهریار به مناسبت روز مهندس به میرحسین موسوی برایش حسابی دردسر ساز شده و نماینده ورامین به وی حمله کرده است.

پیام تبریک معاون سیاسی فرماندار شهرستان شهریار به مناسبت روز مهندس، برایش دردسرساز شده است.

به گزارش سلام نو، روزنامه ایران در ادامه نوشت: هفته گذشته، ابوطالب فرنیا پور معاون سیاسی فرماندار شهریار در صفحه اینستاگرام خود پستی را به مناسبت روز مهندس منتشر کرد و این روز را به مهندس میرحسین موسوی تبریک گفت.

انتشار این پست واکنش افرادی از جمله سید حسین نقوی حسینی، نماینده ورامین، امام جمعه شهریار و نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین را در پی داشت.

با بالا گرفتن واکنش‌ها به این پست اینستاگرامی، فرنیاپور چند ساعت بعد این پست را از صفحه اینستاگرام خود پاک و نامه عذرخواهی نیز منتشر کرد؛ اما حاشیه‌های پست اینستاگرامی تمام نشد و به نماز جمعه شهریار هم کشید. حجت‌الاسلام موسی سالمی، امام جمعه شهرستان شهریار در خطبه‌های نماز جمعه خواستار عزل معاون سیاسی فرماندار شد.

این فشارها در نهایت فرماندار شهریار را مجبور به عقب‌نشینی کرد. نورالله طاهری از آخرین تصمیم گرفته شده در خصوص معاون سیاسی خبر داد و اظهار داشت که فرنیاپور باید در اولین فرصت، پست خود در فرمانداری شهریار را ترک کند و بزودی جابه‌جا می‌شود.

با وجود این، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برخلاف فرماندار شهریار بر موضع حمایت از معاون سیاسی این شهرستان ایستادگی کرد. محسنی‌بندپی اظهارات و اخبار درباره برکناری این مقام دولتی را از اساس غلط دانسته و گفته اگر بنا باشد کسی وی را عزل کند، آن شخص من هستم. اقدامی برای برکناری معاون فرماندار شهریار انجام نداده‌ام و خبرهای منتشر شده دروغ است.

اخبار مرتبط

نظر آیت الله مکارم شیرازی درباره نماز جنجالی میرحسین موسوی+ عکس

انتشار کلیپ نماز خواندن میرحسین موسوی و سجده او روی میز واکنش های زیادی در فضای مجازی...

فرمانده سابق سپاه: دوست دارم موضوع حصر حل شود

من معتقدم که موسوی و کروبی از اطرافیان‌شان رو دست خوردند؛ یعنی کسی که قبل از شروع شما...

میرحسین از روحانی بهتر بود/ خاتمی قبل از 88 با رهبری جلسات مرتب داشت

موسوی بعد از دوران نخست‌وزیری عضو مجمع بود و آقای هاشمی هم در بالاترین منزلت انتصابی ...

پوسته حصر به چه معناست ؟ / پایان حصر چه زمانی فرا می‌رسد؟

مشخص نیست این پوسته حصر به چه معناست و چه کسی متولی برداشتن این پوسته است. در حالی که...

دیدگاه خود را بنویسید