اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
14 اسفند 1397 14 اسفند 1397
09:50 09:50

ابو ترابی: به کمک جوانان به یک ابر قدرت علمی تبدیل شده‌ایم

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اظهار کرد: ما به کمک جوانان به یک ابرقدرت علمی تبدیل شده‌ایم. امروز ما در فناوری هسته‌ای، پزشکی، توانستیم به قدرت علمی تبدیل شویم. ما موفقیت‌های کشور را در تمام عرصه‌ها به جوانان مدیون هستیم.
ابوالفضل ابوترابی

به گزارش سلام نو، ابوالفضل ابوترابی  با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب و تاکید بر ضرورت حضرو جوانان در عرصه‌های مختلف بیان کرد: ما در جنگ تحمیلی با نقش آفرینی جوانان توانستیم پیروز شویم و در خصوص جنگ نیابتی که داعش برپا کرد باز هم به کمک جوانان توانستیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم. درست است که کسانی مثل شهید همدانیان را داشتیم اما قاطبه شهدا و جانبازان مدافع حرم جوانان بودند.

وی در ادامه بیان کرد: از سوی دیگر ما به کمک جوانان به یک ابرقدرت علمی تبدیل شده‌ایم. امروز ما در فناوری هسته‌ای، پزشکی، توانستیم به قدرت علمی تبدیل شویم. ما موفقیت‌های کشور را در تمام عرصه‌ها به جوانان مدیون هستیم.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس بیان کرد: برای عبور از مشکلات اقتصادی حال حاضر نیز فقط جوانان هستند که می‌توانند به ما کمک کنند. ما امروز جوانان بی‌نظیری از لحاظ متعهد بودن، شجاعت و خودساختگی و پرانرژی بودن داریم که می‌توانند ما را به یک ابر قدرت اقتصادی تبدیل کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: ‌بنده از همه قضات می‌خواهم که اجازه‌ی نقش آفرینی را به جوانان بدهند. مجلس و دولت باید به این موضوع توجه داشته باشند. بیانیه گام دوم حضرت آقا صرفاً نباید لقلقه صحبت مسئولان باشد بلکه باید نقش آفرینی کند.

وی در پایان گفت: نیروهای مسلح در تمام دستگاه‌ها باید کار را به دست جوانان دهد. یک پوست اندازی اساسی خارج از آقازاده بازی در استفاده از ظرفیت جوانان برای کشور ما ضروری است./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اصفهان چگونه قرار است به دو قسمت تقسیم شود؟

یک عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار کرد: استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، فار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news