اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 26 شهریور 1398
16 اسفند 1397 16 اسفند 1397
18:20 18:20

اردکانیان، بطحایی و حجتی در راه مجلس

وزرای نیرو، اموزش و پرورش و جهاد کشاورزی به کمیسیون های مجلس شورای اسلامی می روند.

به گزارش سلام نو، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکشنبه آینده آخرین وضعیت مرزها را با حضور جمعی از مسئولان کشور بررسی می کنند.


اعضای این کمیسیون در روزهای دوشنبه و سه شنبه آخرین اخبار و تحولات کشور را بررسی خواهند کرد. همچنین نشست هیات رئیسه و کارگروه های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

* وزیر نیرو به کمیسیون انرژی می رود
رضا اردکانیان وزیر نیرو برای پاسخ به سوالات 4 نماینده یکشنبه آینده به کمیسیون انرژی مجلس می رود. قرار است اعضای این کمیسیون دوشنبه آینده طرح تعویق واگذاری شرکت های دولتی دارای طرح های تثبیت و توسعه را بررسی کنند.

* وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون بهداشت می رود
اعضای کمیسیون بهداشت مجلس یکشنبه آینده طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان را بررسی می کنند همچنین وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال یک نماینده، دوشنبه آینده در این کمیسیون حضور می یابد. وضعیت پرداخت مالیات جامعه پزشکی با حضور مسئولان وزارت بهداشت و سرپرست سازمان امور مالیاتی دوشنبه آینده در این کمیسیون بررسی می شود.

* وزیر جهاد کشاورزی به کمیسیون صنایع می رود
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکشنبه آینده گزارش عملکرد و برنامه های گمرک ایران در خصوص تسهیل و روان سازی عملیات ترخیص تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی را بررسی می کنند.
اعضای این کمیسیون دوشنبه آینده با حضور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس اتاق اصناف وضعیت تامین و توزیع کالاهای اساسی در روزهای منتهی به پایان سال را بررسی می کنند.

* وزیر نیرو به کمیسیون عمران می رود
وزیر نیرو نیزز برای پاسخ به سوال 6 نماینده به کمیسیون عمران می رود همچنین اعضای کمیسیون عمران دوشنبه آینده تقاضای تحقیق و تفحص از وضعیت آب و فاضلاب و انرژی مورد نیاز سکونتگاهای کشور را بررسی می کنند./ایسنااخبار مرتبط

icon news

کواکبیان: بایدهمچنان خجالت بکشیم که چرا نباید مشکلات مردم حل شود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پس از پیروزی انقلاب چند...

زنگنه در صحن علنی مجلس

وزیر نفت وارد صحن علنی مجلس شد.

بررسی شدن طرح تشکیل وزارت تجارت و بازرگانی در مجلس

 در جلسه علنی امروز، نمایندگان طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی را بررسی می کنن...

روحانی در اعتراض به ضرورت ارائه گزارش به مجلس به رهبری نامه نوشت

علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی از نامه رئیس جمهور به رهبری در اعتراض به ضرورت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news