اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 06 خرداد 1398
16 اسفند 1397
18:20

اردکانیان، بطحایی و حجتی در راه مجلس

وزرای نیرو، اموزش و پرورش و جهاد کشاورزی به کمیسیون های مجلس شورای اسلامی می روند.

به گزارش سلام نو، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکشنبه آینده آخرین وضعیت مرزها را با حضور جمعی از مسئولان کشور بررسی می کنند.


اعضای این کمیسیون در روزهای دوشنبه و سه شنبه آخرین اخبار و تحولات کشور را بررسی خواهند کرد. همچنین نشست هیات رئیسه و کارگروه های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

* وزیر نیرو به کمیسیون انرژی می رود
رضا اردکانیان وزیر نیرو برای پاسخ به سوالات 4 نماینده یکشنبه آینده به کمیسیون انرژی مجلس می رود. قرار است اعضای این کمیسیون دوشنبه آینده طرح تعویق واگذاری شرکت های دولتی دارای طرح های تثبیت و توسعه را بررسی کنند.

* وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون بهداشت می رود
اعضای کمیسیون بهداشت مجلس یکشنبه آینده طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان را بررسی می کنند همچنین وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال یک نماینده، دوشنبه آینده در این کمیسیون حضور می یابد. وضعیت پرداخت مالیات جامعه پزشکی با حضور مسئولان وزارت بهداشت و سرپرست سازمان امور مالیاتی دوشنبه آینده در این کمیسیون بررسی می شود.

* وزیر جهاد کشاورزی به کمیسیون صنایع می رود
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکشنبه آینده گزارش عملکرد و برنامه های گمرک ایران در خصوص تسهیل و روان سازی عملیات ترخیص تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی را بررسی می کنند.
اعضای این کمیسیون دوشنبه آینده با حضور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس اتاق اصناف وضعیت تامین و توزیع کالاهای اساسی در روزهای منتهی به پایان سال را بررسی می کنند.

* وزیر نیرو به کمیسیون عمران می رود
وزیر نیرو نیزز برای پاسخ به سوال 6 نماینده به کمیسیون عمران می رود همچنین اعضای کمیسیون عمران دوشنبه آینده تقاضای تحقیق و تفحص از وضعیت آب و فاضلاب و انرژی مورد نیاز سکونتگاهای کشور را بررسی می کنند./ایسنااخبار مرتبط

مجلس از ۱۵ نهاد شکایت کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ۱۵ نهاد دولتی و غیردولتی شکایت کردند.

کاتب: دولت سامان دادن به بازار کالا و معیشت جامعه را اولویت اصلی و کلیدی کشور قرار دهد

نماینده مردم گرمسار در مجلس افزود: حمله به ارکان نظام، القاء اصطلاحات غلط در جامعه از...

تعیین مجازات معاونت در جرایم اسیدپاشی توسط نمایندگان مجلس

  نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ...

مجازات مرتکبین اسیدپاشی تعیین شد

نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی مجازات حبس برای مرتکبین اسید پاشی را تعیین کردند.

دیدگاه خود را بنویسید