اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه 29 اسفند 1397
16 اسفند 1397
18:20

اردکانیان، بطحایی و حجتی در راه مجلس

وزرای نیرو، اموزش و پرورش و جهاد کشاورزی به کمیسیون های مجلس شورای اسلامی می روند.

به گزارش سلام نو، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکشنبه آینده آخرین وضعیت مرزها را با حضور جمعی از مسئولان کشور بررسی می کنند.


اعضای این کمیسیون در روزهای دوشنبه و سه شنبه آخرین اخبار و تحولات کشور را بررسی خواهند کرد. همچنین نشست هیات رئیسه و کارگروه های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

* وزیر نیرو به کمیسیون انرژی می رود
رضا اردکانیان وزیر نیرو برای پاسخ به سوالات 4 نماینده یکشنبه آینده به کمیسیون انرژی مجلس می رود. قرار است اعضای این کمیسیون دوشنبه آینده طرح تعویق واگذاری شرکت های دولتی دارای طرح های تثبیت و توسعه را بررسی کنند.

* وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون بهداشت می رود
اعضای کمیسیون بهداشت مجلس یکشنبه آینده طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان را بررسی می کنند همچنین وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال یک نماینده، دوشنبه آینده در این کمیسیون حضور می یابد. وضعیت پرداخت مالیات جامعه پزشکی با حضور مسئولان وزارت بهداشت و سرپرست سازمان امور مالیاتی دوشنبه آینده در این کمیسیون بررسی می شود.

* وزیر جهاد کشاورزی به کمیسیون صنایع می رود
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکشنبه آینده گزارش عملکرد و برنامه های گمرک ایران در خصوص تسهیل و روان سازی عملیات ترخیص تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی را بررسی می کنند.
اعضای این کمیسیون دوشنبه آینده با حضور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس اتاق اصناف وضعیت تامین و توزیع کالاهای اساسی در روزهای منتهی به پایان سال را بررسی می کنند.

* وزیر نیرو به کمیسیون عمران می رود
وزیر نیرو نیزز برای پاسخ به سوال 6 نماینده به کمیسیون عمران می رود همچنین اعضای کمیسیون عمران دوشنبه آینده تقاضای تحقیق و تفحص از وضعیت آب و فاضلاب و انرژی مورد نیاز سکونتگاهای کشور را بررسی می کنند./ایسنااخبار مرتبط

شرکت‌های شستا متعلق به بخش خصوصی است

عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی  گفت: دولت می‌تواند به عنوان یک تیم کارشناسی به...

فلاحت‌پیشه: ما انتظار داشتیم که رئیس جمهور زودتر از این به عراق سفر کند

رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مبادلات مرزی ایران و عراق به یک سری توا...

نماینده سقز: در جنگ اقتصادی مردم جان می‌دهند شما کجای کارزار هستید؟

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: بیکاری، بی‌پولی، گرانی و تورم لحظه به لحظه رمق م...

شاهد یک بی اخلاقی در جامعه هستیم

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: ما از ارزش‌ها دور شده ایم و باید به سوی رشد شعور معنو...

دیدگاه خود را بنویسید