اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 05 خرداد 1398
18 اسفند 1397
11:55

ضرورت تهیه سند قدرت هوایى براى پاسخگویى مقتدرانه به تهدیدات آینده

رییس ستاد کل نیروهاى مسلح گفت: بیانیه گام دوم انقلاب و سند چشم‌‌انداز ١٤٠٤ مبناى ساخت نیروى هوایى تراز نظام و انقلاب اسلامى است.

تحکیم اقتدار دفاعی کشور نتیجه تعامل و هماهنگی نیروهای مسلح است

به گزارش سلام نو، سردار سرلشکر محمد باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع فرماندهان و معاونان نهاجا با تمجید از نقش نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و پس از آن به ویژه طی سالهای اخیر در پشتیبانی از محور مقاومت گفت: به فضل الهی امیدواریم این نیروی غیرتمند و خوشنام با بهره‌گیری از نیروهای جوان و متخصص خود همچنان راه پر افتخار گذشته را ادامه داده و در عرصه ماموریت‌‌‌‌های خطیر و راهبردی محوله بدرخشد.

وی با اشاره به آغاز حرکت نهاجا در مسیر ساخت نیروی هوایی تراز نظام و انقلاب اسلامی بر مبنای بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب و همچنین سند چشم‌‌‌‌انداز ۱۴۰۴، بر اهمیت تلاش نسل فعلی نیروی هوایی در تهیه سند قدرت هوایی برای پاسخگویی مقتدرانه به تهدیدات آینده تاکید کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رشد پروازهای عملیاتی و تاکتیکی نهاجا و همچنین دستاوردهای چشمگیر در افزایش برد، دقت و هوشمندسازی موشک‌‌‌ها و شبیه‌‌‌‌سازها را حائز اهمیت و درخور تقدیر برشمرد و اظهار داشت: هم‌‌‌‌افزایی بین ارتش و نیروهای مسلح بحمدالله نتیجه‌‌‌‌بخش بوده و پیامدهای این تعامل و هماهنگی، تحکیم اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور را سبب شده است.

باقری حضور خود در نهاجا را به یاد ماندنی توصیف و نگهداشت، تربیت و آموزش نیروی انسانی مبتنی بر آموزه‌‌‌های دینی و انقلابی و رفتار و مشی بزرگوارانه و برادرانه را مقوله‌‌‌ای مهم و غفلت‌‌‌ناپذیر قلمداد و ضرورت هماهنگی، همکاری و همراهی فرماندهی، سازمان‌‌‌های عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در مجموعه نیروهای مسلح از جمله در نیروی هوایی ارتش در این راستا را مورد تاکید قرار داد./ایلنا

اخبار مرتبط

یادآوری حماسه خرمشهر به دشمنان انقلاب می‌تواند حاوی پیام معناداری باشد

رئیس ستادکل نیروهای مسلح  اظهار کرد: اینک در شرایطی که به زعم سکان دار حکیم و فرزانه ...

تسلیت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی در گذشت مادر شهید طهرانی مقدم

 سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در پیامی در گذشت مادر شهیدان طهرانی مقدم را تسلیت گفت...

سرلشکر باقری: اگر نفت ما عبور نکند، نفت دیگران هم از تنگه هرمز نخواهد گذشت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: اگر نفت ما عبور نکند، نفت دیگران هم از تنگه هرمز...

پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالروز تصویب اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  در پیامی نوشت: حافظه تاریخی ملت ایران گواهی می دهد ،سپاه د...

دیدگاه خود را بنویسید