اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
18 اسفند 1397 18 اسفند 1397
11:55 11:55

ضرورت تهیه سند قدرت هوایى براى پاسخگویى مقتدرانه به تهدیدات آینده

رییس ستاد کل نیروهاى مسلح گفت: بیانیه گام دوم انقلاب و سند چشم‌‌انداز ١٤٠٤ مبناى ساخت نیروى هوایى تراز نظام و انقلاب اسلامى است.

تحکیم اقتدار دفاعی کشور نتیجه تعامل و هماهنگی نیروهای مسلح است

به گزارش سلام نو، سردار سرلشکر محمد باقری، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع فرماندهان و معاونان نهاجا با تمجید از نقش نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و پس از آن به ویژه طی سالهای اخیر در پشتیبانی از محور مقاومت گفت: به فضل الهی امیدواریم این نیروی غیرتمند و خوشنام با بهره‌گیری از نیروهای جوان و متخصص خود همچنان راه پر افتخار گذشته را ادامه داده و در عرصه ماموریت‌‌‌‌های خطیر و راهبردی محوله بدرخشد.

وی با اشاره به آغاز حرکت نهاجا در مسیر ساخت نیروی هوایی تراز نظام و انقلاب اسلامی بر مبنای بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب و همچنین سند چشم‌‌‌‌انداز ۱۴۰۴، بر اهمیت تلاش نسل فعلی نیروی هوایی در تهیه سند قدرت هوایی برای پاسخگویی مقتدرانه به تهدیدات آینده تاکید کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رشد پروازهای عملیاتی و تاکتیکی نهاجا و همچنین دستاوردهای چشمگیر در افزایش برد، دقت و هوشمندسازی موشک‌‌‌ها و شبیه‌‌‌‌سازها را حائز اهمیت و درخور تقدیر برشمرد و اظهار داشت: هم‌‌‌‌افزایی بین ارتش و نیروهای مسلح بحمدالله نتیجه‌‌‌‌بخش بوده و پیامدهای این تعامل و هماهنگی، تحکیم اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی کشور را سبب شده است.

باقری حضور خود در نهاجا را به یاد ماندنی توصیف و نگهداشت، تربیت و آموزش نیروی انسانی مبتنی بر آموزه‌‌‌های دینی و انقلابی و رفتار و مشی بزرگوارانه و برادرانه را مقوله‌‌‌ای مهم و غفلت‌‌‌ناپذیر قلمداد و ضرورت هماهنگی، همکاری و همراهی فرماندهی، سازمان‌‌‌های عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در مجموعه نیروهای مسلح از جمله در نیروی هوایی ارتش در این راستا را مورد تاکید قرار داد./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

بازدید سرلشکر باقری از پایگاه دریایی شانگهای+فیلم

 سرلشکر «محمد باقری» رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران  به دعوت همتای چین...

پیام تسلیت سرلشکر باقری در پی درگذشت امیر سرتیپ «احمد ترکان»

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت امیر سرتیپ «احمد ترکان» از یادگاران دفاع مق...

حذف الزام به تراشیدن موی سر سربازان در سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح  افزود: تراشیدن موی سربازان از ای...

پاسخی سخت و کوبنده در انتظار کسانی خواهد بود که قصد دارند به امنیت کشور و مرزها آسیب برسانند

سرلشگر باقری  از خطوط مرزی شمال شرق کشور بازدید و سخنرانی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news