اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 02 فروردین 1398
20 اسفند 1397
13:20

آملی لاریجانی: دختر من جاسوس نیست، 63 حساب هم ندارم /رسیدگی به 17 میلیون پرونده کار فوق العاده عظیمی است

رییس سابق قوه قضاییه گفت: دختر من جایی می‌رفت می‌گفتند «از زندان آزاد شدی؟» مسئولی که قسم خورده بود قانون اساسی را اجرا کند گفت «دختر من جاسوس نیست، ۶۳ حساب هم ندارم».


به گزارش سلام نو، آیت الله آملی لاریجانی در مراسم تودیع و معارفه رییس قوه قضاییه ضمن تبریک به سید ابراهیم رییسی که با ابلاغ مقام رهبری به اصل خودش برگشت، گفت: از خدا می‌خواهم که با عنایت زحماتشان ان‌شاءالله ایشان را موفق بدارد و بتواند ابن بار سنگین را حمل کند که ریاست دستگاه قضایی افضل بر مسئولیت‌های قاضی، بار سنگینی است و بتواند با درایت و صبر این بار را به دوش بکشد.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی عظیمی در دستگاه قضایی صورت گرفته است، گفت: رسیدگی به ۱۷ میلیون پرونده کار فوق العاده عظیمی است.

آملی لاریجانی با بیان اینکه آمار پرونده‌ها به معنای درگیر بودن همه خانواده‌ها نیست، گفت: به من گزارش دادند که یک خانمی ۴۰۰ پرونده در دستگاه قضایی ایجاد کرده بود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: دختر من جایی می‌رفت می‌گفتند «از زندان آزاد شدی؟» مسئولی که قسم خورده بود قانون اساسی را اجرا کند گفت «دختر من جاسوس نیست، ۶۳ حساب هم ندارم».

وی افزود: گفتم کسی را که تهمت و افترا بزند حلال نخواهم کرد. «کل شیء فعلوه فی‌الزبر و کل صغیر و کبیر مستتر». چرا ما وظیفه خود را در جلسه‌ای که اینگونه افترا می‌زنند، انجام نمی‌دهیم؟ مدیران، این باب را ببندند./عصرایران

اخبار مرتبط

دادسراهای کل کشور در آینده نزدیک متحول خواهند شد

دادستان کل کشور گفت: در آینده‌ای نزدیک تحولاتی در دادسرا های کل کشور خواهیم داشت که ب...

دادستان کل کشور: در کنار دولت هستیم تا مشکلات حل شود

دادستان کل کشور بیان کرد: در رابطه با مسئله تولید، توزیع و نظارت در کنار دولت هستیم ...

ماجرای زندان قرچک را از طریق قوه قضاییه پیگیری می‌کنیم

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اینکه حادثه زندان قرچک از طریق قوه...

رئیس قوه قضائیه درگذشت دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت

آیت الله آملی لاریجانی در پی درگذشت دبیر کل حزب موتلفه پیام تسلیت صادر کرد.

دیدگاه خود را بنویسید