اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 06 فروردین 1398
20 اسفند 1397
14:45

گرانی کابوس مردم شده است

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مواد غذایی پر مصرف مردم این روزها بسیار گران شده است و گرانی به کابوسی برای شده است.

حسن بهرام نیا

به گزارش سلام نو، حسن بهرام‌نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک به سرلشگر قاسم سلیمانی به دلیل دریافت نشان ذوالفقار بالاترین نشان نظامی از مقام رهبری، در تذکری به دولت گفت: دولتمردان امروز مشکلات معیشتی مردم از نگاه من و صاحب نظران ناشی از ضعف نظارت است و متاسفانه دولت به جای نظارت نظاره‌گر است. از مصادیق این موضوع گرانی افسارگسیخته مواد غذایی پرمصرف مردم است، گرانی مایحتاج مردم به صورت یک کابوس درآمده است.

وی افزود: رشد سرطانی قیمت‌ها به مراتب فراتر از نرخ تورم است، در یک کلام بنا به فرموده آیت الله نوری همدانی مردم چقدر باید صبر کنند تا مشکلات معیشتی حل شود؟ اگر بی‌کفایتی وجود دارد که به نگاه من وجود دارد باید با آن برخورد شود و آنها از پست‌هایی که به ناحق مصادره کرده‌اند عزل شوند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اخیرا توسط شورای شهر تهران مصوبه‌ای رقم خورده که به واسطه آن مجوز ساخت و ساز به 62 باغ تهران صورت گرفته است، این موضوع خلاف تذکر مقام معظم رهبری است؛ چرا که ایشان دغدغه حفظ باغات و تعادل زیست محیطی کلانشهرها را دارند، با توجه به اینکه مصوبات شوراها قانونا باید به تایید نماینده دولت در شهرستان که فرماندار است برسد، به دولت و وزارت کشور تذکر می دهم مراقب اینگونه اقدامات شورای شهر باشند در غیر این صورت قطعا در قبال تخریب این باغات همه شما مسئولیت دارید./ایسنا

اخبار مرتبط

همه تقصیرها را نباید گردن دولت انداخت

 قاضی پور گفت: همه سه قوه مسئول هستند هیچ‌کس نباید از مسئولیت شانه خالی کند و توپ را ...

رونق تولید در دستور کار مجلس و دولت

 سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی اظهار کرد: باید به سمت گردش سرمایه‌های داخلی و توجه ...

توصیه رئیس مجلس برای سرمایه گذاری در روستاها

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: جذب سرمایه‌گذاران برای توسعه شهر بسیار اهمیت دارد از ای...

انارکی: ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی با قانون اساسی مغایرت دارد

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوال...

دیدگاه خود را بنویسید