اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 01 اسفند 1398
21 اسفند 1397 21 اسفند 1397
11:25 11:25

جزئیات محدودیت های ترافیکی محورهای برون شهری درایام نوروز

مرکز مدیریت راه های کشور در مورد جزئیات محدودیت های ترافیکی  محورهای برون شهری درایام نوروز توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سلام نو، عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها و بزرگراه ها ، محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب نماید، ممنوع است.
همچنین در تمامی محورهای برون شهری که در ایام یاد شده، ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی وفاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا، یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در روز 13 فروردین ماه سال 98 در کلیه محورهای برون شهری کشور ممنوع است و تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوعیت دارد.
تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج - چالوس از ساعت 12 روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه 28 و 29 اسفندماه و روز های هشتم و 11 فروردین ماه از ساعت 2 بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تاریخ های یاد شده الی ساعت 2 بامداد روز بعد، از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه اجرا می شود.
تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج - چالوس از ساعت 12 روزهای یکشنبه، جمعه، پنجشنبه، جمعه و شنبه 4 و 9و 15و 16و 17 فروردین ماه 98 الی ساعت 2بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تاریخ های یاد شده الی ساعت 2 بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه انجام می شود.
تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع، و تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 28 اسفندماه الی ساعت 24 روز شنبه سوم فروردین ماه و از ساعت 6 صبح روز یکشنبه چهارم فروردین الی ساعت 24 روز دوشنبه پنجم فروردین و از ساعت 12 ظهر روز پنچشنبه هشتم فرودین ماه الی ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 فرودین و از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه11 الی ساعت 22 روز شنبه 17 فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوعیت دارد.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز 28 اسفندماه الی ساعت 2 بامداد روز بعد، از آمل به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تاریخ یاد شده الی ساعت 2 بامداد روز بعد، از رودهن به آمل بصورت یکطرفه انجام می شود.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه، جمعه، پنجشنبه و جمعه در روزهای 4 و9 و 15و 16 الی ساعت 2 بامداد روز بعد، از رودهن به سمت آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه مستقر در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت 14 تاریخ های ذکر شده الی ساعت 2 بامداد روز بعد، از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.
تردد انواع تریلرها از ساعت 8 الی 24 روزهای 28 و 29 اسفندماه و هشتم فروردین ماه از مسیر جنوب به شمال تهران – فیروزکوه – قائمشهر ممنوع است.
تردد کلیه تریلرها از ساعت 8 الی ساعت 24 روزهای 4 و 15 و 16 فروردین ماه از مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران ممنوع شده است.
تردد انواع تریلر و کامیون در مسیر شرق به غرب از ساعت 7 الی ساعت 24 روزهای 28 و 29 اسفندماه و در مسیر غرب به شرق نیز از ساعت 7 الی ساعت 24روزهای 4 و 9 و 15 و 16 ممنوع شده است.
همچنین در ایام تعطیلات نوروزی در محور قدیم قزوین - رشت و بالعکس و محور های قدیم ساوه - همدان، قدیم ساوه - سلفچگان و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون در برخی از روزهای ایام تعطیلات نوروزی ممنوعیت دارد.
محورهای اردبیل - آستارا ، اردبیل – سرچم و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 12الی 24 روزهای 28 ، 29 اسفندماه و روز های 4 و 9 و 15 و 16
فروردین ماه 98 و محورهای آزادراهی و بزرگراهی مشهد - قوچان ، مشهد - سبزوار، مشهد- تربت حیدریه و بالعکس در این روزها ممنوع شده است.
تردد انواع تریلر و کامیون محور فاروج - شیروان - بجنورد - چمن بید - جنگل گلستان و بالعکس، محور گلوگاه - گرگان- جنگل گلستان- چمن بید و بالعکس، محور دیهوک - راور و بالعکس و محور یزد - طبس، طبس - اصفهان، بیرجند - قائن و بالعکس از ساعت 7 الی 22 روزهای 28 و 29 اسفند ماه و از ساعت 7 الی 22 روزهای 4 و 8 و 9 و 14 و 15 و 16 فروردین ماه ممنوع است.
تردد انواع تریلر و کامیون محورهای یزد - طبس، طبس - اصفهان، بیرجند - قائن و بالعکس و محورهای بانه - سقز، مریوان - سنندج و بالعکس و محور بوشهر - شیراز و محور ایذه - شهرکرد و بالعکس از ساعت 7 الی 22 روزهای 28 و 29 اسفند ماه و از ساعت 7 الی 22 روزهای 4 و 8 و 9 و 14 و 15 و 16 فروردین ماه ممنوع است.
تردد کلیه اتوبوس های کاروان راهیان نور از 25 اسفندماه الی پایان روز 16 فروردین ماه سال 98 در محور ایذه - شهرکرد و بالعکس ممنوع بوده و مسیر اهواز - اندیمشک - خرم آباد - الیگودرز - اصفهان - شهرکرد بعنوان مسیر جایگزین تعیین شده است.
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرده است که در صورت نیاز به اعمال محدودیت های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش استان ها به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه، روسای پلیس راه استان ها با هماهنگی پلیس راه ناجا و بصورت مقطعی و منطقه ای با در نظر گرفتن فرصت کافی برای اطلاع رسانی تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهند کرد و مراتب توسط پلیس راه ناجا به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام خواهد شد./ایرنااخبار مرتبط

icon news

هشدارهای پلیس راهور را بخوانید

پلیس راهور درباره درباره بارش برف در محورهای کوهستانی و سرمای شدید هشدار داد.

مسیرهای ۱۲ گانه راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران مشخص شدند

سردار مهماندار، رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: محدودیت‌های تردد نیز از ۷ صبح روز ۲۲ بهمن...

محدودیت ترافیکی جاده های شمالی کشور اعلام شد

سروان مسعود خانجانی، کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز ، محدودیت ترافیکی جادهه ای ش...

اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته توسط پلیس راهور

پلیس راهور، محدودیت‌های ترافیکی روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۱ الی روز شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۳ ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news