اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
23 اسفند 1397
21:39

واکنش بهزاد نبوی به ارتباطش با یک اختلاس گر!

نبوی در این مورد که گفته شده با شیخ الاسلامی که اخیرا به اختلاس متهم شده در ارتباط بود و او را در لیست مشارکت قرار داده توضیح داد: «آقای دکتر معصومی بارها آمدند تهران و باهم دیدار داشتیم اما من این مورد را یادم نیست.

بهزاد نبوی: شیخ الاسلامی را تا همین چند روز اخیر نمی‌شناختم

به گزارش سلام نو، بهزاد نبوی گفت که اصلا شیخ الاسلامی را تا همین چند روز اخیر نمی‌شناخته موضوع اصرارش برای حضور این فرد در لیست مشارکت را تکذیب کرد. ‌

نبوی در این مورد توضیح داد: «آقای دکتر معصومی بارها آمدند تهران و باهم دیدار داشتیم اما من این مورد را یادم نیست. تا آنجا که من در جریانم و جدیدا مطلع شده‌ام، خانم اثباتی و خانم شیخ الاسلامی رقیب بودند و دیگر نمی‌دانم که مشارکت کدام را در لیست‌ خود گذاشته بود، اما ظاهرا که خانم اثباتی نبوده است.

او درمورد اظهارات آقای ارجمند مبنی بر اصرارش برای حضور اسم شیخ الاسلامی در لیست، گفت: «این موضوع کذب محض است، من خانم شیخ الاسلامی را همین چندروزه شناخته‌ام، مگر می‌شود که من اصرار کنم ایشان بیاید در لیست مشارکت! اصلا به من ربطی نداشته است. اگر مشارکت می‌خواست در لیست خودش بیاورد به من ربطی نداشت. در واقع من تا همین چند روز اخیر که در فضای مجازی اسمش آمده او را نمی‌شناختم.

دیدگاه خود را بنویسید