اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
24 اسفند 1397
12:40

نوید محمدزاده شایسته گرفتن اسکار است

شهره آغداشلو؛ بازیگر سینما و تئاتر گفت: اگر نوید محمدزاده در آمریکا بود حتما می توانست اسکار بگیرد.

شهره آغداشلو: نوید اگر در آمریکا بود، اسکار می‌گرفت

به گزارش سلام نو، شهره آغداشلو در پاسخ به در کارنامه شما در آن روزگار سه فیلم دیده می‌شود با سه کارگردان سرشناس ایرانی، عباس کیارستمی، علی حاتمی و محمدرضا اصلانی. اگر ممکن است برایمان از آن روزها و کار در سینمای ایران بگویید که چه خاطرات و تجربیاتی از آن کارها دارید؟): همه خاطراتی که از ایران دارم، از این سه تا فیلمی که برشمردید. تمام این خاطرات بدون هیچ‌گونه غلوی بهترین خاطرات سینمایی زندگی من هستند. نه تنها به خاطر اینکه دوران شکوفایی زندگی خودم بود و هم سن و سالانم، بلکه دوران شکوفایی سینمای ایران هم بود.

* (در پاسخ به آخرین نقشی که بازی کردید خانم آغداشلو، سوته‌دلان بود، بله؟): بله بله... و چقدر لذت بخش بود کار با... همه شان، همه شان... کار با علی حاتمی، آقای وثوقی، آقای کشاورز، آقای مشایخی... اصلاً نمی‌توانم به شما بگویم. درست مثل این بود که یک بچه را انداخته‌اند در یک مغازه شکلات فروشی. پر از سوال هم بودم همیشه.

* ( در پاسخ به یک یا دو ترانه مورد علاقه خودتان را هم نام ببرید): بله، چشم. آقای جهان، شعر خانم فروغ فرخزاد را خوانده‌اند.

* من بازی بسیاری از بازیگران را که در فیلم‌ها می‌بینم، فکر می‌کنم خدایا، این [بازیگر] اگر اینجا بود تا حالا دو تا اسکار گرفته بود. آقای نوید محمدزاده در ابد و یک روز. من این فیلم را سه بار تا حالا دیده‌ام. پرفورمنس و بازی ایشان واقعاً نقص ندارد. یکی از زیباترین بازی‌هایی است که من تا حالا در عمرم دیده‌ام. یا بازی تمام بچه‌های فیلم درباره الی، از پیمان معادی گرفته تا بقیه./برترین ها

اخبار مرتبط

نقدی بر فیلم متری شیش و نیم

در طول تماشای«متری شیش و نیم» شاهد صحنه های به شدت واقعی، بی‏ پرده و صریحی، در مورد ز...

سکانس جالبی از فیلم «متری شیش و نیم» + ویدیو

  نوید محمدزاده با انتشارسکانس جالبی از فیلم «متری شیش و نیم» از مردم خواست از گرفتن ...

تعویق اکران فیلم نوید محمدزاده

فیلم آندو با بازی نوید محمدزاده در گروه سینمایی هنر و تجربه اکرانش به تعویق افتاد. ای...

حواشی نود و یکمین مراسم اسکار

نود و یکمین مراسم اسکار در شرایطی که بازار پیش بینی های مختلف داغ است قرار است تا س...

دیدگاه خود را بنویسید