اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
24 اسفند 1397
11:40

ساخت استادیوم برای باشگاه دیوید بکام

 دیوید بکام قصد دارد برای باشگاه خود استادیوم بسازد.

به گزارش سلام نو،  باشگاه فوتبال اینترمیامی که توسط دیوید بکام بنیانگذاری شده و سال آینده میلادی در لیگ MLS آمریکا بازی خواهد کرد، بر اساس گزارش‌ها دو فصل اول را در ورزشگاه تازه بازسازی‌شده فورت‌لادردیل به میدان خواهد رفت تا بکام در این مدت بتواند عملیات ساخت و ساز ورزشگاه شخصی خود که ورزشگاه خانگی اینتر میامی خواهد شد و میامی فریدم‌پارک نام خواهد گرفت را به پایان برساند.

بکهام شش سال است که برای تیم خود به دنبال یک ورزشگاه خانگی می‌گردد اما در این مدت سه گزینه‌ای که بکام به این منظور در نظر گرفته بود به دلیل هزینه بالا، مشکلات حقوقی و مخالفت ساکنین محلی، به واقعیت نزدیک نشدند. تا اینکه سال گذشته بکام و شرکایش در نهایت زمینی در نزدیکی فرودگاه میامی پیدا کردند که در حال حاضر یک زمین گلف است.

با توجه به اینکه عملیات ساخت و ساز میامی فریدم پارک دست‌کم دو سال زمان خواهد برد، باشگاه اینتر میامی برای حل مشکل خود تصمیم گرفته تا آن زمان، ورزشگاه سابق اولین تیم حاضر در لیگ MLS ایالت فلوریدا یعنی میامی فیوژن را تخریب کرده و به جای آن برای خود یک مجموعه تمرینی 50 میلیون دلاری و یک استادیوم 18هزار نفری بسازد تا از آنها به عنوان ورزشگاه خانگی موقت استفاده کند./ورزش سه

اخبار مرتبط

محرومیت 6 ماهه دیوید بکام از رانندگی به خاطر گوشی موبایل

استفاده از موبایل برای دیوید بکام دردسر آفرید.

دیدگاه خود را بنویسید