اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
24 اسفند 1397
21:13

یونایتد شانس بردن بارسلونا را داد

دیوید مویس، سرمربی سابق منچستر یونایتد معتقد است بعد از شکست پاری سن ژرمن، منچستر یونایتد دیگر از هیچ تیمی در لیگ قهرمانان هراس ندارد و این تیم برای شکست بارسا به حد کافی بزرگ است.

به گزارش سلام نو، بی شک دیدار منچستریونایتد مقابل بارسلونا را باید مهم ترین دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان دانست و دیوید مویس معتقد است بعد از شکست پاری سن ژرمن، منچستر یونایتد دیگر از هیچ تیمی در لیگ قهرمانان هراس ندارد.

دیوید مویس گفت: "بعد از غلبه بر پاری سن ژرمن، یونایتد دیگر می تواند هر رقیبی را در لیگ قهرمانان مغلوب کند. طبیعی است که در این مرحله با یک تیم بزرگ بازی کنید و یونایتد یکی از تیم های بسیار خوبی است که در رقابت ها باقی مانده است و از هیچ رقیبی از جمله بارسلونا نمی ترسد.

بازی کردن مقابل بارسلونا فوق العاده است اما من معتقدم بارسا شانس بیشتری دارد. اوله گونار سولسشر قرار است به نوکمپ بازگردد و این اتفاق بزرگی برای اوست.

بازی مقابل بارسلونا برای منچستریونایتد قرعه مناسبی است زیرا این دیدار از آن دسته نبردهایی است که یونایتد در گذشته به آن عادت داشت، اما شکست در بازی رفت مقابل پاری سن زرمن در اولدترافورد نشان داد یونایتد دیگر نباید اجازه رقم خوردن نتیجه بدی را در خانه خودش بدهد."

اخبار مرتبط

قول می‌دهم به مسی پاس بدهم!

فرنکی دی یونگ خرید تابستانی بارسلونا است که قول داده در فصل آینده به مسی پاس بدهد! 

درخواست عجیب پوگبا و منچستر از رئال مادرید

زین الدین زیدان برای متحول کردن رئال مادرید به شکل جدی روی هموطن خود یعنی پل پوگبا حس...

تغییرات گسترده در انتظار بارسلونا است؟

بعد از شکست بارسا برابر لیورپول در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به نظر می‌رسد ...

لباس فصل بعد بارسلونا رونمایی شد+ عکس

سال آینده بارسلونا با لباس متفاوت تری در بازی های خود حاضر خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید