اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 03 فروردین 1398
24 اسفند 1397
21:13

یونایتد شانس بردن بارسلونا را داد

دیوید مویس، سرمربی سابق منچستر یونایتد معتقد است بعد از شکست پاری سن ژرمن، منچستر یونایتد دیگر از هیچ تیمی در لیگ قهرمانان هراس ندارد و این تیم برای شکست بارسا به حد کافی بزرگ است.

به گزارش سلام نو، بی شک دیدار منچستریونایتد مقابل بارسلونا را باید مهم ترین دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان دانست و دیوید مویس معتقد است بعد از شکست پاری سن ژرمن، منچستر یونایتد دیگر از هیچ تیمی در لیگ قهرمانان هراس ندارد.

دیوید مویس گفت: "بعد از غلبه بر پاری سن ژرمن، یونایتد دیگر می تواند هر رقیبی را در لیگ قهرمانان مغلوب کند. طبیعی است که در این مرحله با یک تیم بزرگ بازی کنید و یونایتد یکی از تیم های بسیار خوبی است که در رقابت ها باقی مانده است و از هیچ رقیبی از جمله بارسلونا نمی ترسد.

بازی کردن مقابل بارسلونا فوق العاده است اما من معتقدم بارسا شانس بیشتری دارد. اوله گونار سولسشر قرار است به نوکمپ بازگردد و این اتفاق بزرگی برای اوست.

بازی مقابل بارسلونا برای منچستریونایتد قرعه مناسبی است زیرا این دیدار از آن دسته نبردهایی است که یونایتد در گذشته به آن عادت داشت، اما شکست در بازی رفت مقابل پاری سن زرمن در اولدترافورد نشان داد یونایتد دیگر نباید اجازه رقم خوردن نتیجه بدی را در خانه خودش بدهد."

اخبار مرتبط

پوگبا: می‌خواهیم بارسلونا را شکست دهیم

پوگبا، کاپیتان و ستاره منچستر یونایتد درباره بازی برابر بارسلونا گفت:همیشه بازی هایی ...

پیراهن جنجالی بارسا چه شکلی است؟

نشریه اسپورت امروز در گزارشی ویژه ادعا کرد که سران بارسا تصمیم قطعی خود برای استفاده ...

چرا جدی‌ترین مدعی قهرمانی در اروپا بارسلونا است؟

بارسلونا با توجه به به آمار خیره کننده‌ای که تاکنون به ثبت رسانده و با توجه به سابقه‌...

مورینیو: باید پوست بارسلونا را کند

نوشته لباس مورینیو در نوع خود جالب است. روی آن نوشته باید پوست بارسلونا را بکنیم!

دیدگاه خود را بنویسید