اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 29 اردیبهشت 1398
24 اسفند 1397
22:06

دست‌های بسته گوآردیولا در برابر حریف ضعیف!

سرمربی آبی پوشان شهر منچستر درباره قرعه کشی لیگ قهرمانان گفت: شما قادر به تاثیرگذاری در قرعه کشی نیستید و این گوی ها هستند که برای شما تصمیم می گیرند.


به گزارش  سلام نو سیتیزن ها فردا در یک چهام نهایی FA CUP باید به مصاف سوانسی بروند و گواردیولا از شرایط دشوار خود برای چینش ترکیب تیمش به دلیل تعدد بازیکنان مصدوم سخن گفت.

گواردیولا گفت: "برای دیدار مقابل سوانسی باید تغییراتی در ترکیب ایجاد کنیم. جان استونز روی نیمکت قرار خواهد گرفت زیرا او هنوز در حال سپری کردن دوران نقاهت است. همچنین کوین دی بروین و ونسانت کمپانی نیز آماده بازی کردن نیستند و ما گزینه های زیادی برای این دیدار در اختیار نداریم. فردا ما باید در مرحله یک چهارم نهایی به میدان برویم و مهم ترین هدف ما رسیدن به جمع 4 تیم برتر FA CUP است.

قرعه کشی لیگ قهرمانان؟ شما قادر به تاثیرگذاری در قرعه کشی نیستید و این گوی ها هستند که برای شما تصمیم می گیرند. هنگامی که شما چهار تیم از لیگ برتر در قرعه کشی دارید حضور دارند، شانس زیادی برای رویارویی با آنها وجود دارد و من به خوبی از کیفیت تاتنهام آگاهم.

اما ما ابتدا با سوانسی بازی داریم و بعد از آن به بازیکنانی که به تیم های ملی خود دعوت نمی شوند استراحت خواهیم داد اما سفر به لندن نزدیک تر از کاتالونیا یا دیگر کشورهاست."

اخبار مرتبط

سیتی دوباره لیورپول را جا گذاشت

پپ گواردیولا از عملکرد تیمش راضی است و حالا با 92 امتیاز دوباره بالاتر از لیورپول در ...

خیر منچستر سیتی برای صدر نشینی

شاگردان پپ گواردیولا از ساعت در حالی امروز به مصاف پالاس می‌روند که امیدوارند با عبور...

چگونه شاگردان گوآردیولا، 6 گل به چلسی زدند؟

شاگردان ساری که پیش تر موفق به شکست سیتی شده بودند اینبار هیچ حرفی برای گفتن نداشتند ...

برنامه خاص گورآردیولا برای تولدش چیست؟

پپ گوآردیولا سرمربی شهیر منچستر سیتی امروز در حالی 48 ساله شد که گفت برنامه خاص و کوچ...

دیدگاه خود را بنویسید